XII Publicatie betreffende de jaarmarkt te Groede, 1661. Ge schenk van den heer J. B. Blindenbach te Aardenburg. Portret van Jacob Hobeijn. Afbeelding van den arend op het Militaire Hospitaal te Middelburg, 1907. Afbeelding van het bureau van de Vereeniging tot bevor dering van het vreemdelingenverkeer in Zeeland. Voor en na de \erbouwing, 1906. Geschenk van de Vereeniging. Kaart van een groot gedeelte van Walcheren. Zierikzee van de landzijde. Gezicht op het dorp Eikerzee. Geschenk van den heer A. T. A. Wagtho. Het kasteel Aldegonde, penteekening. -De ruïne te Buttinge. Walchersche kleederdrachten, elf teekeningen. Gekleurde plaat van de inneming van Eammekens in 1573. Afbeelding van het hulpgebouw van de Nijverheidstentoon stelling te Middelburg, gehouden in 1858. Afscheidsgroetgewijd aan de Vlissingsche poort. Beclame-briefkaarten voor de tentoonstelling van goud en zilver, in 1906 te Middelburg gehouden, 12 stuks. De oliemolen //de Volharding" op den Ouden Vlissingschen weg. Gezicht op het logement in de Abdij. Gezicht in Grijpskerke tijdens de kermis en afbeelding van den liereman Plet afzeilen van de St. Lucie en een jacht van voor de forten Lillo en Liefkenshoek. Kaart van Staats-Vlaanderen langs Sluis tot de Schelde. lvaart van de schorren tusschen Hulst en Sas van Gent. De verzameling handschriften werd verrijkt met: eene collectie brieven van en aan PI, J. Budding, alsmede een afschrift van het oudste aktenboek der afgescheiden ge meente te Biggekerke, geschonken door den heer D. de Bijcke te Middelburg

Archief | 1907 | | pagina 10