NIEUWE LEDEN INHOUDSOPGAVE opgegeven door: J.P. Martijn, United Kingdom J. Reynierse, Knokke-Heist J. Huysen, Westkapelle P.S. Louws, Oostkapelle M. Geerse-Gideonse, Veere W.N. v. Liere-van der Hoek, Voorschoten A.G.A. de Bruijn, Oostkapelle J. Osté, Koudekerke J. Brouwer, Middelburg L. Davidse, Vlissingen J.G. Francke, Middelburg R. Mondeel, Middelburg J. Maljers, Oudorp C.J.E. Albers, Middelburg J.C. Korteweg, Vlissingen N. Geschiere-Davidse, Meliskerke Ds. B. de Haan, Koudekerke D. van Hercules-Drioel, Middelburg bestuur C. Blaas C. Kloosterman F. Broeksma J. Midavaine P. Louwerse P. Schoe A. Schout W.C. Flissebaalje-Stenhuis J. Volmer F.L. Crucq bestuur bestuur bestuur bestuur J.P. Roelse W.P. Roose C.J. Dekker-Geldhof Wetenswaardigheden Van de redaktie Drie generaties Van Beveren: ruim 90 jaar rijkstonnenleggers in Veere De geschiedenis van de Vlissingse Altenapoort Het bijgeloof van ringrijders Dijkje Walcheren in woord en beeld De Wete weet 't Vadertjes Archiefvondsten Oosterlingen in oude handelsstad het gezantschap van sultan Alaoedin Een beknopte, maar sierlijke hofstede: Leliëndale 'k 'eleze Laat het de Wete weten Zou Walcheren weer een tuin worden? Aankondigingen en mededelingen Nieuwe leden Inhoudsopgave J. den Hollander J. Louwerse J.H. Midavaine L. Nonnekes F. van den Driest A.H. van Dijk F.A. Broeksma Redaktie F. van den Driest P. Blom C.G. van Aalst M. van den Broeke T. Polderman/G.J. de Rooij Redaktie R. Rauwe-Labruyère 31 Bestuur Bestuur

de Wete | 1994 | | pagina 35