VIII Jhr. Heribert Willem Aleid Sandberg tot Essenburg te Ze venhuizen Jhr. Houoré Anton Herman Sandberg tot Essenburg, te Hoorn; Jhr. Eudolf Antonie Pieter Sandberg tot Essenburg, te Amersfoort Jkvr. Adriana Petronella Sandberg tot Essenburg, te Huls horst bij Harderwijk Vrouwe Henriette Frederique Jeanne Pauline Sandberg tot Essenburg, Douairière Mr. Daniël Graaf van Limburg Stirum te 's Gravenhage Jhr. Henri Francois Marie Elise Sandberg van Leuvenum, te Apeldoorn; Jhr. Mr. Budolf Antonie Peter Sandberg tot Essenburg, te Colmschate bij Deventer; Mr. Oswald Francois Greven, te Zwolle; Jhr. Christiaan Johannes Abraham Greven, te Zwolle; Jhr. Christiaan Johannes Abraham Greven, te Zwolle; Jhr. Herman Joan Greven, te "s Gravenhage Jhr. Cornelis Johannis Greven, te 's Gravenhage; Jhr. Hendrik Marie Greven, te Zwolle; Mr. Ernestus Johannes Christiaan Greven, te 's Graven hage; Trouwe Johanna Geertruida Greven, echtgenoote van den heer Dirk Nicolaas Wentholt, te Baaru; Vrouwe Johanna Catharina Schorer, Douairière Jhr. Willem Hendrik de Jonge van Campensnieuwlandte Baarn; Vrouwe Cornelia Antonia Schorer, Donairière Jhr. mr. Pie ter van den Brandelerte 's Gravenhage Jhr. mr. Jacob Anton Schorer, te "s Gravenhage; Jkvr. Adolphine Catharina Arendine Schorer, te's Gravenhage Jhr. Anton Marius Carel Schorer, te Utrecht; Vrouwe Magdalena Dana Jacoba Boddaert, echtgenoote van Jhr. Anton Miehiel van der Does de Bije te 's Gravenhage Vrouwe Henriette Eeinbrandine Boddaert, Douairière Jhr. Willem Pieter van der Goes, te 's Gravenhage;

Archief | 1911 | | pagina 16