Groof, W. J. L. de Grijns, A. Hoftijzer, J. C. Houtekamer, G. Jonge, A. S. de Jonge, J. R. de Kodde, D. Kolff, B. Langman, H. Lauret, A. M. Manneke, D. Moerdijk, Marie-Cecile Moolenburgh, J. Neemt afscheid als veterinair inspecteur van de volksgezondheid wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd, 1 december. Bacterioloog van het bestuur de visserijen op de Zeeuwse stromen, ontslag wegens pensioenering, I juni. Burgemeester van Schoondijke, benoemd als bur gemeester van Lienden, 1 juni. Medeoprichter van de Provinciale Zeeuwse V.V.V. te Goes overleden, 15 mei. Afscheid als secretaris van de Kamer voor Koop handel en Fabrieken voor Midden- en Noord-Zee land, 31 maart. Neemt afscheid als archivaris van Axel, 17 maart. Oud-burgemeester van Zoutelande, oud lid van de Provinciale Staten van Zeeland en van de Tweede Kamer, overleden te Vlissingen, 7 september. Neemt afscheid als burgemeester van Vlissingen en wordt als eerste benoemd tot ereburger van Vlissingen, 29 september. Onderdirecteur van de N.V. Kon. Mij. De Schelde, benoemd tot directeur van de Stichting Neder landse Scheepsbouw Industrie, 27 november. Promoveert aan de R.K. Universiteit te Nijmegen tot doctor in de letteren, 6 juli. Componist, organist en dirigent ontvangt de eer ste .Aanmoedigingsprijs jong Zeeuws talent", II november. Benoemd tot directrice van de Nederlandse Ver eniging voor Volkszang, 15 oktober. Legt functie als kantonrechter te Middelburg neer, 1 september. 62

Archief | 1968 | | pagina 70