122 COMMISSIELEDEN J. Vogel, conservator Werkgroep Geologie P.H. de Dreu, voorzitter R. Lie, secretaris (Burg. Dusarduijnstraat 1, 4551 SV Sas van Gent; telefoonnum mer (0115) 45 15 85 G. Simons, penningmeester F.J.J.M. Mous H. Nijhuis Coördinatiecommissie Verzamelingen drs. P.J. Aarssen drs. V. Frenks drs. C.E. Ideyning drs. R.M. Rijkse drs. H.J. Vader drs. I.H. Vogel-Wessels Boer Conservatoren drs. P.J. Aarssen, conservator Boeken dr. J.P. Bekker, conservator Recente Zoogdieren M.E.J. Bosselaers, conservator Natuurhistorische Voorwerpen, Fossiele Botten drs. E.J.M. van der Geest, conservator Volkenkundige Voorwerpen drs. F. van der Doe, conservator Volkenkundige Voorwerpen A. Feldbrugge, conservator Archeologische voorwerpen drs. V. Frenks, conservator Zelandia Illustrata drs. M. Gossije, conservator Historische voorwerpen drs. G.R. Heerebout, conservator Naturalia drs. C.E. Heyning, conservator Kunst, Kunstnijverheid en Historische Voorwer pen F.A.D. van Nieulande, conservator Natuurhistorische Voorwerpen drs. R.M. Rijkse, conservator Handschriften dr. A.A.J. Scheffers, conservator Munten en Penningen G.G. Trimpe Burger-Mekking, conservator Ruilverkeer J. Vogel, conservator Muziekinstrumenten drs. I.H. Vogel-Wessels Boer, conservator Zelandia Illustrata drs. D. de Vries, conservator Zelandia Illustrata E.C. Westland, conservator Gesteenten en Mineralen Commissie tot Redactie van Archief en Werken prof. dr. P. Ippel, voorzitter dr. J.P. Bekker, secretaris drs. M. Gossije drs. C.E. Heyning drs. I.J. van Loo dr. F. Petiet drs. A.C. Meijer

Archief | 2014 | | pagina 124