Ellen u dit nieuwe verkeersbord tegenkomt bent erplicht om medeweggebruikers te groeten. Dit ildt zowel voor gemotoriseerde verkeersdeelne- ers als voor fietsers en voetgangers. <3 •■■I Artikel 5 Wegenverkeerswet 1994 Gras is voor iedereen te halen, er in te draven, over het hek, een gescheurde rok ^7 en dan hollen in het kletsnatte. Na een zware dag uitrusten, laag liggen met wit overhemd. TP En los er over lopen, de rubber zolen optillen, doorgaan tot het korte tegenstaat. Gearmd een met de sprieten, ongedwongen komt de liefde. Een medium met uitzicht, lenig veld voor mals kinderspel zacht uitgelaten voor lichte kleren. Vasthouden aan de enige betekenis een grote mat te zijn zonder op te vallen. Het span ouders is met rust tevreden. In geruite broek niets hoeven te verkopen, uit valse gewoonte grissend naar een stengel en ruim benend de zaak verkennen. Het gevoel van een geordende ruimte of meer beschouwelijk paraderen, zoekend naar een gelijkwaardige werkelijkheid, maar terug geschrokken, want kort afgebroken hun lijzige gebaren verstaan. Benader dus het grillige gras vanaf de weg, hoogbenig tegenstreven, geen verlangen naar een vlucht, terug keren over het prikkeldraad. Overzie de gesloten velden onsamenhangend bewegen in schielijke verten. De motor ronkt al, vertrek maar snel, laat de weiden op wind balanceren trots verzameld onder hoge hemel. Laat de generfde bladen verward streven, vereend met klei en geteerde hekken, alleen met de eeuwige aarde en losgewoelde wolken.

Ballustrada | 2020 | | pagina 45