Patrick Auwelaert publiceerde zijn gedichten tot dusver in onder meer Ballustada, Dietsche Warande Belfort, De Vlaamse Gids, De Brakke Hond, Deus ex Machina, Poëziekrant en Gierik Nieuw Vlaams Tijdschrift. Geert Jan Beeckman (Welle 1961) debuteerde met Diep in het seizoen (2007) en won er de Herman de Coninckprijs 2008 mee voor het beste debuut. Sindsdien volgden de bundels Hersenneerslag (2011) en Bloedgroepen (2015). In 2021 ver schijnt zijn vierde bundel Woestijn- zucht. Daarnaast poëzie in bloem lezingen en bij exposities. Verbon den aan het S.M.A.K. waarvoor hij recensies en impressies schrijft. Bert Bevers (1954) is dichter en beeldend kunstenaar. Stelt regel matig bloemlezingen samen. Zijn meest recente bundels zijn Eigen Terrein - Gedichten 1998-2013 (2013) en Nederzettingen (2018). Hij onderhoudt verschillende blogs, die te ontsluiten zijn via zijn web site www.bertbevers.com Will van Broekhoven (1945) is psycholoog. Hij schrijft gedichten en korte verhalen. Publiceerde in de bundel OverBuren (samenst. Bert Bevers) en in het kader van Poezie- vensters 2019 en 2021, op ramen in de Antwerpse wijk Zurenborg. Levert bijdragen aan Vers op Zondag (PZC), is secretaris-penningmeester van de Vereniging van Vlaamse Letter kundigen. www.willschrijft.com Hendrik Carette (Brugge 1946) is dichter, essayist, vertaler en bewon deraar van de boeken van Jorge Luis Borges. Is Boogschutter en vol gens de Chinezen ook een Hond. Gedichten verschenen onder meer in Ballustrada, Het Liegend Konijn, Deus ex Machina, het maandblad Meervoud en helaas verdwenen tijdschriften zoals Gedicht (onder redactie van Remco Campert), Maatstaf en het kunsttijdschrift Vlaanderen. Meest recente dicht bundel: Panorama's en portretten (Li ver se, 2018). Pieter Drift (1967) is afgestudeerd in 1991 op de Rotterdamse kunst academie. Sindsdien maakt hij etsen en tekeningen, zie www.pieterdrift.nl Daarnaast schrijft hij verhalen en gedichten. Publica ties in o.a. Extaze, Ambrozijn, Bal lustrada en De Optimist. Met Willem Jakobs vormt hij sinds 2012 het kunstenaarsduo Willem Jakobs Pieter Drift, zie www.jakobsdrift.nl Guido Eekhaut schrijft misdaad- en literaire toekomstromans en fantastiek, voor jonge en andere volwassenen. Recent verscheen de roman Het Huwelijk van Tijd en Ijs (Uitg. Vrijdag) en verschillende jeugdboeken bij Clavis. Maarten Embrechts (Turnhout 1946) is dichter en plastisch kun stenaar. Publiceerde in Meander, De Brakke Hond, Het Liegend Konijn, Digther, De Contrabas en Gierik NVT. Uit zijn debuut Dagen van koffie en van brood (2014) zijn twee gedichten opgenomen in De 100 beste gedichten van 2015. Nadien volgden nog drie bundels, als laat ste Liefde is een ander land (2019). Meermalen genomineerd voor de Melopee Poëzieprijs. Johan Everaers (1949) schrijft over kunst, natuur en landschap. Is als Ever Arts sinds decennia actief in het mailart-netwerk. Is lid van de redactie van Ballustrada. Zijn een manstijdschrift LESKIMO de Zyricsée beleeft in 2021 de vijfentwintigste jaargang. Jeroen Follens werd geboren in Hamme en woont in Bazel (Oost- Vlaanderen). Hij studeerde cultuur wetenschappen en orthopedagogie en geeft tegenwoordig les in het bijzonder secundair onderwijs. Kees Hermis (Hulst 1941) was leraar Nederlands. Debuteerde met de dichtbundel Vrijgesproken (1977). Sindsdien verschenen o.a. Een vorm van leven (1984), Van aardse zijde (1984), Stuiflicht, een bloemlezing van 25 jaar poëzie (2003), Tijdland (2010), Het jij-syndroom (2018), Op de snaren van het licht (2020). Hermis maakt en exposeert ook houtsculp turen. Steven Van Der Heyden (Gent 1974) is palliatief thuisverpleegkundige. Publiceerde poëzie in Vlaamse en Nederlandse magazines als Het Gezeefde Gedicht, Meander, Dighter, Ballustrada, Extaze, Liter. In 2018 genomineerd voor de Melopee Poëzieprijs. Zijn debuut (duobundel met Luc C. Martens) Tot ze koud is verscheen bij Uitgeverij P (2020). Ko de Jonge (1945), vormgever van Ballustrada, is beeldend kunstenaar: van tekeningen tot objecten, instal laties en projecten. Veel werk vindt plaats in de wereld van mail-art. Hij beheert 'ARTisSTARTplus', een archief met kunstenaarsboekjes. Is bedenker en initiatiefnemer van het KipVis-project 'Ik ben een God...' en neemt deel in het pro ject 'Pakje Kunst'. Uit zijn archief organiseert het Collagemuseum van de Verbeke Foundation in Kemzeke regelmatig projecten. Kees Klok (1951), geboren en nog steeds wonend te Dordrecht, is historicus, letterkundige, vertaler en vaste medewerker van Ballustrada. Weblogs: kees-klok.blogspot.com keesklokhistoblog.blogspot.com. Youtube-kanaal: https://www.youtube. com/user/Keesklokidis. JanJ.B. Kuipers (Zaamslag 1953) pu bliceerde ca. 75 boeken: non-fictie/ fictie voor volwassenen en kinde ren. Recent: Vikingen. IJzeren eeuwen om de Noordzee (WalburgPers, 2020). Redacteur/medewerker van o.m. Ballustrada. Stadsdichter Middel burg 2005/2006. Ontwierp en gidst Mysterieus Middelburg, treedt op met lezingen, poëzie, verhalen. In voor bereiding is een boek over tegen cultuur in Nederland, 1890-1940 (2022) www.janjbkuipers.nl, janjbkuipers.blogspot.com Paul van Leeuwenkamp (Den Haag 1955) publiceerde verhalen, gedich ten, recensies, essays. In zijn proza is vaak het fantastische aanwezig. Dichtbundels: Brede gebaren (1992), Als een huis (1996), Krabbels op de krant (2004); verhalenbundel Plas- madromen (2007); (verhalen)roman Voor de geboorte (2014). Sinds 2013 medesamensteller van het fantas tische jaarboek Ganymedes. Paul werkt bijna 40 jaar in de ICT, en vraagt zich af wat hij in die tijd eigenlijk heeft gedaan. Jürgen O. Olbrich (1955) is een Duitse kunstenaar. Hij woont en werkt in Kassei. De performance kunstenaar nam deel aan Docu- menta 8 en is al een leven lang betrokken bij mail-art. Theo Raats was redacteur van o.m. Nieuw Zeeland, Ballustrada, Nehalen- nia. Stadsdichter van Middelburg 2013/14. Was twee jaar lang colum nist in het literair programma 'Zegge en Schrijven' van Omroep Zeeland. Zijn verhaal Parre verscheen in de bundel Zondig in Zeeland en in een uitgave van Nederland Leest, en is

Ballustrada | 2021 | | pagina 57