POEZIE 1 I 3e prijs Monique Braat 2e prijs Mieke van Zanen 3e prijs Linda Heeren op de dag des oordeels komt de bazuin maagden vullen met marmeren paleizen op de dag des oordeels komt de trompet knapen schenden met barbaarse handen op de dag des oordeels komen de wolken met zaad voor geheel onthouders op de dag des oordeels komen de sterren met bevruchte harten af dalen tot in de schoot van de verlate hoeve De op deze bladzij getoonde ontwerpen zijn tweede en derde prijzen. Een van de twee derde prijzen kor om technische redenen niet geplaatst worden. Het betrof hiet een tekening van Jeanine Oreel. Het ont werp was een tot restaurant omgetoverd PZEM gebouw waar links de pijp tot drinkglazen was omge bouwd en rechts tot een reuzen Big-Mac hamburger. De ontwerpen zijn in april bij de kindergaleri; Bellemans in Axel te zien en zullen daarna naar de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg verhuizen 3e prijs Sandra den Hollander jetstelezen ontving post. Post uit Engeland. Afzender Johan de Wit. Een pseudoniem? Nazaat van? Hoe zat dat ook al weer? Michiel de Ruyter uit Vlissingen naar Chatham? Johan de Wit- Hij stuurde gedichten. "Grenzend aan het erotiese", "geen dromen" of "demokratiese poëzie". Verschuilt zich hier een geniaal dichter achter pseudoniemen? Inlichtingen ge beld of Johan de Wit telefoon heeft in Londen, niet geregistreerd. De gedichten bekeken. Hier wraakt zich de onbelezenheid van de redactie. Lijkt dat niet op...? Of op Raadsels! jetstelezen sterreporter Ad Lateveer gebeld. Deze zal een diepgaande speurtocht houden. In het volgende nummer hoort u meer. Voorlopig eerst gedichten. Van Johan de Wit...? de zalmkleurige lucht geurt uit jouw schoot de satijn gevoerde jurk bladert langs jouw benen het verschijningslichaam vult de aarden venusrug op de bergtop vertilt de echo zich aan een dolkstoot in je rechteroog daal langzaam af ontwijk de stenen bezeer je niet aan de struiken pluk de kersen van het pad open het hek neem de achterdeur klop drie keer onze kamer zal van jou zijn D r r o o \71/ A tw» 0.Ê

Ietstelezen | 1988 | | pagina 6