noodig aan van Art. 34. De leden, die te Middelburg wonen, betalen eene jaar- lijksche contributie van vijf gulden. Art. 32. De secretaris geeft aan de nieuw benoemde leden te spoedigste schriftelijk kennis van de benoeming met toezen ding van een exemplaar der wet. Art. 33. De benoeming aannemende ontvangen zij liet bewijs van lidmaatschap benevens een exemplaar van het verslag der laatstgehouden vijfjarige algemeene vergadering met de naam- lijst der directeuren en leden, den catalogus der bibliothee en de gedrukte inventarissen der overige verzamelingen va het genootschapvoor zooverre die voorhanden en niet in den handel zijn. Art. 35. Zij worden opgeroepen tot de vergaderingen van directeu ren, in de artt. 11, 18 en 19 vermeld, en hebben aldaar mede zoowel raadgevende als beslissende stem. Art. 36. Zij hebbenbehoudens hunne na te melden verplichtingen dezelfde rechten als de directeuren behalve het gratis bekomen der werkendie door het genootschap worden uitgegeven welke evenwel tegen verminderden prijs voor hen verkrijg baar zijn. Hiervan is uitgezonderd het door het genoot schap uit te geven Archiefwaarvan hun een exemplaar kosteloos wordt verstrekt. Art. 37. Aan de leden, die buiten Middelburg, doch binnen het Rijk wonenwordt bij hunne benoeming de keuze gelaten of zij de contributie van vijf gulden jaarlijks aan het ge nootschap al of niet willen voldoen. Art. 38. De leden bovenbedoeld zich bereid verklaard hebbende gezegde contributie jaarlijks te betalen, bekomen kosteloos een exemplaar van al de werkenna hunne benoeming door of van wege het genootschap gedrukt en uitgegeven. Art. 39. De leden buiten Middelburgdoch binnen het rijk woon achtig worden, ofschoon ten allen tijde bevoegd om de ver- van het genootschap en zoo zij contribueeren de directeuren bij te wonenechter alleen tot van Maartzoo noodig na beraadslagingworden aangevuid met den naam van een of meer andere personen, die vóór 31 December aan het bestuur opgegeven, echter niet op die lijst zijn geplaatst. Het daartoe strekkende voorstel mag alleen worden gedaan door hemdie dezen persoon had opgegeven. Art. 29. De benoemingbij welke men zich aan gezegde lijst van aanbeveling zal moeten houdengeschiedtzoo noodig na beraadslagingmet gesloten briefjes. Art. 30. Om tot lid te worden benoemd moet men twee derden de stemmen van de aanwezenden op zich vereenigen. Art. 31. Ook directeuren kunnen wegens bijzondere verdienste jegens het genootschap op voorstel van het bestuur ten allen tijde door directeuren en contribueerende leden tot lid wor den benoemd. gaderingen ook die van de algemeene vergaderingen opgeroepen. Art. 40. De ledendie niet langer wenschen als zoodanig te worden aangemerkt, geven daarvan schriftelijk kennis den secretaris vóór den eersten December; bij gebreke dien blijven zij ook voor het volgende jaar aan alle hunne verplichtingen als lid onderworpen. VIII IX

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 1893 | | pagina 72