Het KZGW is net na het 250-jarig bestaan van plan nog eens goed te kijken naar de mogelijkheden van het hebben van ruilabonnementen. Uit de aard van de zaak is het zonder meer van belang dat de publicaties een ruime verspreiding krijgen, anders hadden we ons de moeite van het openbaar maken via druk kunnen be sparen. Voor een genootschap aan de rand van Nederland zonder steun van een universiteit is dat zelfs in eigen land nog niet eens zo vanzelfsprekend om op alle relevante plaatsen met een exemplaar van de tijdschriften, jaarboeken en andere publicaties present te zijn. Met welke organisaties heeft het KZGW een ruilabonnement en om welke publicaties gaat het? De jaartallen verwijzen naar de eerste aflevering van de pu blicatiereeks, die niet altijd in de collectie van het KZGW aanwezig is. De titels van reeksen of tijdschriften kunnen in de loop der tijd veranderd zijn. Nederland - Amstelodamum. Genootschap voor de kennis van Amsterdam. Amstelo- damum. Vanaf 1914 en verschijnt 4x per jaar. - AWN-Nederlandse Archeologievereniging (was tot eind 2020: Archeolo gische -Werkgemeenschap Nederland (A.W.N.). Archeologie in Nederland. Vanaf 2017 en verschijnt 5x per jaar. AWNB Ma gazine. Vanaf 2017 en verschijnt 5x per jaar. - Erfgoedvereniging Heemschut. Tijdschrift Heem schut. Vanaf 1918 en verschijnt 4x per jaar. - Heemkundige Kring De Bevelanden. De Spuije. Vanaf 1978 en verschijnt 3x per jaar. - Heemkundige Kring Sas van Gent. Kroniek. Van af 1990 en verschijnt 3x per jaar. - Heemkundige Kring West-Zeeuws-Vlaanderen. Jaarboek. Vanaf 1974 en verschijnt jaarlijks. Me dedelingenblad. Vanaf 1968 en verschijnt 4x per jaar. - Historisch Genootschap Roterodamum. Kroniek. Vanaf 1974 en verschijnt 3x per jaar. Essay Roterodamum. Vanaf 2014 en verschijnt onregelmatig. Rotter dams Jaarboekje. Vanaf 1888 en verschijnt jaarlijks. - Historische Vereniging Holland. Holland. Vanaf 1969 en verschijnt 4x per jaar. - Koninklijke Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen. Prijsvragen. Van af 2010 (nieuwe reeks) en verschijnt jaarlijks. Haarlemse Voordrachten. Van- Conservatoren 49

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2020 | | pagina 50