Jaarverslag van de Commissie tot redactie van Archief Jaarverslagen over 2020 In 2019 is besloten om het jaarboek van het Zeeuws Genootschap, Archief, te vernieuwen. De gedachte was om het deel met de wetenschappelijke artikelen te scheiden van het deel waarin het bestuur, de commissies, de werkgroepen en de conservatoren verslag doen van hun activiteiten, is opgenomen. De delen horen bij elkaar, worden identiek vormgegeven en krijgen één ISBN. In alle ver spreidingen (naar leden, pers en bibliotheken) worden ze samen verstuurd. In de samenstelling van de redactie van Archief Jaarverslagen kwam in 2020 geen verandering. Er werd één keer vergaderd: aan het begin van het redactieproces in april. Het resultaat van deze vergadering was een planning en een taakver deling. De overige communicatie verliep per e-mail en telefoon. In totaal leverden 23 auteurs een bijdrage. In de editie van 2020 stonden uiteraard de verslagen van de jubileumviering van 2019 centraal: in het speciale hoofdstuk hierover en in de meeste andere verslagen van het bestuur, de conservatoren, de commissies en de werkgroepen. Honderd exemplaren kregen een spe ciale uitgave: gebonden en met de hand genummerd. Die waren bestemd voor alle vrijwilligers van het Genootschap als dank voor het vele en goede werk dat zij verrichten. Jaarverslagen 2019 76 Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen conservatoren, werkgroepen, commissies, redacties Archief 2020 - II

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2020 | | pagina 77