Jaarverslag van de Werkgroep Geologie over 2020 Bestuur Het bestuur is na de Algemene Ledenvergadering in januari vanwege de corona maatregelen niet meer bijeengekomen. Eind 2020 telde de werkgroep 76 leden waarvan 38 kernleden, 1 jeugdlid en 32 Volutaleden, 3 ereleden en 2 KZGW-leden. Activiteiten die nog wel doorgingen Er zijn slechts twee bijeenkomsten gehouden in Grand Café Willen in Middel burg. Alle andere geplande bijeenkomsten zijn vanwege de coronamaatregelen afgezegd. De volgende onderwerpen werden behandeld: - Januari: Algemene Ledenvergadering - Februari: Patrick Kiden over Ontstaan van Zeeland en aangrenzende gebie den Alle andere gebruikelijke activiteiten zoals deelname aan Hollandsche Hoevedag, Natuurspreekuur in Terra Maris, excursies en Bottenvistocht zijn afgelast. Het blad Voluta is tweemaal uitgekomen met dank aan redacteur Lex Katten- winkel. Er zijn acht ruilabonnementen met andere verenigingen en twee abonne menten voor het KZGW. De website wordt - totdat deze volledig vernieuwd is - bijgehouden door Jan de Quaasteniet. Leden kunnen Voluta downloaden via de website en voor niet- leden zijn de nummers tot 2019 beschikbaar. De bibliotheek heeft naast de abonnementen geen nieuwe aanvulling gekre gen. De activiteiten met betrekking tot het op te richten Geopark Schelde Delta zijn beperkt gebleven tot het bijwonen van een enkele videosessie. Een aantal leden van de werkgroep is betrokken geraakt bij advies over en determinatie van

Jaarverslagen en naamlijsten KZGW 1817-1906, 2018 - heden | 2020 | | pagina 83