A-51 BEWAAR DEZE ENVELOPPE ZORGVULDIG - zij is éénmalig VAN HET BESTUUR augustus 1981 Aan de leden-donateurs van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent L.S., HET BESTUUR. Namens de penningmees ter verzoeken wy al onze leden-donateurs die hun Bijdrage voor het jaar 1981 nog niet betaalden, dit alsnog te doen door een bedrag van ƒ.20.over te maken op giro-rekening 240 11 58 t.n.v. de penningmeester H.K. Sas van Gent, Schoolstraat 1 - 4551 BM Sas van Gent. Aan ditzelfde adres zijn uiteraard tegen kostprijs, nog alle reeds verschenen enveloppe's en andere door ons uitgegeven publicaties verkrijgbaar. Het telefoonnummer van onze penningmeester, de heer R.Hoefmans is 01158-1463. Rest ons nog alle medewerkers hartelijk dank te zeggen voor hun inzet, en de inhoud van ganser harte bij U aan te bevelen. Wij hopen dat U ook deze enveloppe weer met veel genoegen zult lezen. Het is ons een groot genoegen U hierbij onze enveloppe Nr.15 te kunnen aanbieden. Zoals U ziet werden deze keer moeite noch kosten gespaard om goed voor de d.ag te komen. We hopen in staat te zijn U in de toekomst minstens elk jaar een dergelijke goed verzorgde enveloppe te kunnen bezorgen. De inhoud is wéér zeer de moeite waard. Hebt U hieromtrent wensen of wenken, richt U zich dan rechtstreeks tot de hoofdre dakteur, de Heer Rob.Slock; een gewoon woord van waardering wordt ook graag aanvaardt Het bestuur is hem in ieder geval zeer erkentelijk! Ook dank aan de heer E.Colpaert, die de hele enveloppe nog eens in het net heeft overgetypt! Zoals U ziet in de aanvullende lijst van leden-donateurs, worden wij steeds talrijker en dat wil zeggen, met elkaar steeds sterker. Niet alleen 'n bewijs dat de Heemkundige Kring in een behoefte voorziet, maar ook dat haar aktiviteiten onze mensen aanspreken. Koor het bestuur een stimulans op de ingeslagen weg voort te gaan. Meestal wordt op deze bladzijde al een sluier opgelicht van het winter- programma. Door omstandigheden, o.a. de verbouwing van "De Speye", zijn we nog niet in staat op dit ogenblik al exacte data te geven, zodat iedereen binnenkort dit programma thuis zal ontvangen. Als U dit leest, behoort onze zomer-excursie al tot het verleden. Zoals elk jaar was er ook nu weer 'n reservelijst van leden-donateurs die te laat opgaven en niet meer mee konden. Wij vinden dit echt jammer, maar de ervaring heeft geleerd dat het praktisch niet doenlijk is, met meerdere bus sen tegelijk te gaan. Naast de normale lezingen e.d. staat er ook *n tentoonstelling op het programma en niet te vergeten, de plaatsing van de oude kanonnen van de H.K.'

Kroniek van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent | 1981 | | pagina 2