an u. 2902 A 138 Daarom allen, "KRONIEK 29" ligt voor ons. Liefst in twee delen deze keer. Nr.29A gaat vrijwel uitsluitend over onze bevrij- ding, nu al weer 50 jaar geleden. De beide delen samen, zijn zeer lezenswaardig en interessant. Het is gebruike lijk op deze plaats de loftrompet te steken voor allen, die hebben meegewerkt aan het tot stand komen van deze aflevering. Maar om iedereen apart te bedanken zou eento nig worden en een lange litanie van dankbaarheid vormen, een collectief woord van welgemeende dank aan die zich hebben ingezet om deze Kroniek nog beter en mooier te maken dan alle voorgaande. Ook stellen we het erg op prijs, dat verschillende van onze donateurs gehoor hebben gegeven aan onze oproep om ook een bijdrage te leveren. We hopen, dat we ook in de toekomst verder op U mogen rekenen. We hebben gemeend er goed aan te doen om onze doel stellingen nog eens de revue te laten passeren. In de ruim 25 jaar van ons bestaan hebben we jammer genoeg nog lang niet alles kunnen verwezenlijken, maar we streven er naar. En wie weet, misschien met Uw hulp..? De heer P.Mattheeuws schonk ons posters met foto collage's uit de tijd kort vóór of gedurende de oorlog, wat we zeer op prijs stellen. Wij geven deze hierbij graag aan U door. De Bibliotheek maakte een lijst van de nieuwste aanwinsten in onze collectie Zeelandica"Omdat dit voor onze donateurs belangrijk is, treft U ook deze bijdrage in dit nummer aan. De presentatie, de opmaak en de lay-out werd ook nu weer verzorgd door de heer Jos.van Moorten, die dit alles wist te coördineren tot datgene, wat nu voor ons ligt: Een van onze allerbeste uitgaven. Nu kunnen wij dit natuurlijk gemakkelijk zeggen, maar het oordeel is eigenlijk aan Omdat het voor ons interessant is om te weten, hoe een en ander bij U overkomt, doen we nu een dringend beroep op U om ons, liefst schriftelijk, mede te delen hoe U over de Kroniek denkt. Hebt U wensen of wenken, op- of aanmerkin gen, of denkt U dat we op de ingeslagen weg kunnen voort gaan. U bewaart natuurlijk deze waardevolle publikatie zorgvuldig en we hopen dat U later deze Kroniek nog menigmaal ter hand zult nemen om er steeds opnieuw inte ressante wetenswaardigheden in te ontdekken over het leven en werken van onze voorouders in het aloude Sas van Gent. Veel leesgenot..!

Kroniek van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent | 1994 | | pagina 2