Doelstelling Activiteiten Lidmaatschap te voldoen op Postbanknr. 2401158. het secretariaat, Reproductie Kopij Ruildienst, verkoop jaarboeken en andere publicaties Contactadres: Secretariaat, Poeldijk 27, 4551 GV Sas van Gent. Niets uit deze kroniek mag, op welke wijze dan ook, worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming vooraf van de auteurs. Kopij voor de volgende Kroniek dient uiterlijk 15 september 2000 bij de redactie te zijn ingediend. De Stichting heeft ten doel het bestuderen en het doen van onderzoekingen naar de geschiedenis van Sas van Gent en omgeving, het organiseren van op dat doel gerichte studies, lezingen en tentoonstellingen; het inrichten en het exploiteren van een museum, het registreren en vastleggen van gebeurtenissen welke in het heden plaatsvinden, alles in de ruimste zin des woords. De jaarlijkse bijdrage bedraagt minimaal fl. 30, Voor België: Postcheqenr. 000-1643574-06 Hogere donaties zijn mogelijk en van harte welkom. Ledendonateurs ontvangen de “Kroniek gratis en kunnen deelnemen aan de door de kring georganiseerde activi teiten. Aanmelding, opzegging en adreswijzigingen dienen te worden gericht aan Poeldijk 27, 4551 GV Sas van Gent. Instandhouding, inrichting en uitbreiding van het industrieel museum; samen- werking met werkgroep Bolwerk Generaliteit; verzameling en bewaring historische prenten en kaarten; het beleggen van bijeenkomsten waarbij voordrachten worden gehouden door deskundigen over de geschiedenis van onze streek; het organiseren van excursies; het uitgeven van een j aarboek; het uitwisselen van publicaties met gelijkgerichte instellingen in binnen-en buitenland; het instellen en activeren van commissies en werkgroepen betreffende de diverse onderdelen van de doelstellingen. 3403 A 172

Kroniek van de Stichting Heemkundige Kring Sas van Gent | 1999 | | pagina 3