18
bla&2V0S??"Ur
-e Groot Vy. v
,.-J
uitbarsting in meeslepende uitvoering....
laaiende en kolkende choreografie op
hallucinerende muziek in markante en
brutale lichtregie'
vrijdag 23 december, 20.30 uur
De Sapeurloot door het Zuidelijk Toneel
Een parodie op het genre van de boule
vardkomedie door Gildas Bourdet, absur
distisch theater
zondag 25 december, 15.30 uur
Kerstmatinee Thérèse Steinmetz
Met medewerking van het Charles Prince
Trio en Nicolai Pirvu (Roemeense pan-
fluitist)
maandag 26 december, 20.30 uur
Burgerzaal Stadhuis Middelburg
Nieuw Sinfonietta Amsterdam
Kerstconcert met o.a. een uitvoering van
het Octet van Mendelssohn
vrijdag 6 januari, 15.00 uur
De wondere wereld van Nemo
Kindertheater doorTheater Krats over de
dromen die Nemo beleeft,
woensdag 11 januari, 20.30 uur
'Over de grens' door Peter Faber, Olga
Zuiderhoek en Helmert Woudenberg
Toneelstuk van Lodewijk de Boer
donderdag 12 januari, 20.00 uur
Purper met 'Dit Verhaal'
met Ina Faasen, Erik Breij en Frans Mulder
vrijdag 13 januari, 20.00 uur
Jan Decleir speelt 'Gilles!'
Hugo Claus schreef dit verhaal over de
Franse Maarschalk Gilles de Rais (1440)
speciaal voor Jan Decleir
vrijdag 13 januari, 20.00 uur
Concertzaal Middelburg
Ivo Janssen (piano)
Uitgevoerd worden Chopin's Nocturnus nr.
7 en 8, de Mazurka's nr. 14,15 en 24 Prelu
des
woensdag 18 januari, 20.30 uur
De Nieuwe Danserije brengt 'Feestlokaal'
Choreografe Tamara Huilmand brengt
nieuw dansrepertoire met veel beweging en
expressie
vrijdag 20 januari, 20.30 uur
Slagerij van Kampen
De slagwerkgroep brengt 'Out of the
Doldrums', een vermenging van Westerse
percussie met Afrikaanse en Oosterse
invloeden
zaterdag 21 januari, 20.00 uur
Jozef van den Berg met 'De Ander'
dinsdag 24 januari, 20.30 uur
De Kunstopmeter door het Brussels
Van Rainer Mennicken met in de hoofdro^
Jaak Vissenaken
donderdag 26 januari, 20.00 uur
Herman Finkers 'Het meisje van de slijterij'
Pers: Finkers zo gek als een bos uien, zaal
dubbel van het lachen, maar niemand weet
een muzikale show m.m.v. combo Win, Tuimeklown Hakim
eng* voor k'nderen een programma in
P' .^/lalinn van nantnmimft rnmmpHi
l/*MA»lAnAAl
waarom1
vrijdag 27 januari, 20.00 uur
Concertzaal Middelburg
Het Nederlands Kamerkoor
Werken van en rond Schubert o.l.v. Robert
Holl
vrijdag 27 januari, 20.00 uur
Het Uitzicht door Mimestudio Haarlem*—*
Een konfrontatie met theatermaskecsr-die
op mysterieuze wijze tot leven JslSSIfh.
woensdag 1 februari, £0.00 uSCT'
Concertzaal MiddettJDrg -Z^T'
Amsterdams Fortepiano*4j5o -
Het ensemtü£SërtolktS§r»fen y&rjjaydn
en Beethoven-
zaterdag 4 februarirgO.OO
Live Clips van-Buüd Davrls-
Een totaaltheat^pekjffiESgttnetJEitnprideq
zang, live muziek en-heel veet<tans
dinsdag 7 februarhrgO OO uer~»~
Een fijn span --
Klucht met o.a. Joop Batterer, Hans-
Boskamp en Maya Bouma
dinsdag 7 februari, 15.00 ut»—
Concertzaal Middelburg
Tarantella
Opera voor kinderen vanaf 6 jaat—
woensdag 8 februari, 20.30 uuf»
Mathilde Santing Ensemble
En Izumi 'Mime' Kobayashi op piano en
synthesizer
vrijdag 10 februari, 20.00 uur
Hans Liberg 'Wortel Bach Live'
zaterdag 11 februari, 20.00 uur
Oud Speelgoed door het Nederlands
Volkstoneel
In dit stuk van Chiem van Houweninge
speelt heden en verleden door elkaar heen.
Met o.a. Carry Tefsen onder regie van Henk
van Ulsen
woensdag 15 februari, 20.00 uur
Nachtwake door Het Zuidelijk Toneel
'Nachtwake' van Lars Norèn wordt wel
omschreven als Norén's verbeterde versie
van 'Who's afraid of Virginia Woolf'
donderdag 16 februari, 20.00 uur
Het Folkloristisch Danstheater
In 'Van Zwarte Woud tot Zwarte Zee'
zaterdag 18 februari, 20.00 uur
'Een beetje kind gebleven'
Eerste soloprogramma van Hanny Vree,
Valenkamp
zondag 19 februari, 11.30 uur
Kloveniersdoelen Middelburg
Nieuwe Slagwerkgroep Amsterdam
donderdag 23 februari, 20.30 uur
Waardenberg De Jong met 'De Gekl^.
galerij'
NRC: Twee Rotterdamse lefgozers die
alles durven wat de zaal niet durft'
jpoensdag 1 maart, 20.00 uur
Kleine Allee door toneelgroep De Appel
T EeSSügentijdse klassieker, die zich het best
Jggfomschrijven als een metafysisch
-droomspel
- ^dondardag 2 maart, 20.30 uur
Z Q&SlgHJwe .Snaar in 'Hackadja'
Jtfüt^trekt idioot mengsel van kabaret,
-J^ouzikaleklownerie en virtuositeit
vrijdag3£maart* 20.00 uur
QöB^Rzaalja^delburg
Het Stockholm» Kamerkoor
~2aterda§-4"*maart{"45-00 uur
De GcoïeftenelPEaktus Show
Eg^T^üwe^t^rvoorkinderen boordevc
muziek en-slapstick—»»—
nmaanda§-6»maart?25f5t) uur
^TConslaiSal Mi®ttfurg
ArjgreTNikoJsky (piano)
Wmnaar eerste prijs van het Koningin
JÈDsabeth Concours 1987
""^woensdag 8 maart, 20.00 uur
Internationale Nieuwe Scène
initsiiiauwnoi^
Speelt 'De ontvoering van mevrouw F.' var Concertzaal Middelburg
mengeling van pantomime, commedia
Sols theater
ensdag 5 en donderdag 6april, 20.00uur
Soortje Bloem
toneelstuk van Yvonne Keuls over de
oblematiek van een deel van de heden
daagse jeugd.
i/rijdag 7 april, 20.00 uur
weerstaanbare opkomt van Arturo Ui
L satire van Bertold Brecht over de
nkomst van het fascisme en Adolf Hitler
door het RO-Theater
zaterdag 8 april, 20.00 uur
Salto Vitale brengt 'Carambolage d'Amour'
Fen pantomime-klownsgroep die subtiel
met veel humoren een perfektetiming
brengt
vrijdag 14 april, 20.00 uur
Concertzaal Middelburg
Het Nederlands Kamerkoor
0j.v. Nicolai Gedda
vrijdag 14 april, 20.30 uur
The Stuffed Puppet Theatre
Neville Tranter brengt 'Kamer 5', Neder
landstalig poppentheater
zaterdag 15 april, 20.00 uur
Koning Ubu
Mimo-farce naar 'Ubu Roi' van Alfred Jarry
door Pantomimetheater Milan Slódek
dinsdag 18 april, 20.00 uur
Marianne Boer (piano)
zaterdag 22 april, 20.00 uur
Rouw past Electra van Eugene O'Neill
)oor het Zuidelijk Toneel, regie: Ivo van
dove
donderdag 27 april, 20.00 uur
Dario Fo
donderdag 16 maart, 20.00 uur
Youp van 't Hek
Met zijn solo-show 'Hond op het ijs'
zaterdag 18 maart, 20.30 uur
Dansgroep Reflex -
In Middelburg danst men 'Partnership uConcertzaal Middelburg
een viertal choreografieën, o.a. 'Avalon'w tol Orlando Kwartet
Bob Foltz
woensdag 22, donderdag 23 mrt, 20.00w
De Hoofdstad Operette
brengt 'Gasparone' van Karl Millöcker
vrijdag 24 maart, 20.00 uur
Ensemble Rob van Reyn
Mime-comedy 'Het Reijngoud Mysterie
mime-WMicux -
met schitterende theatrale effekten en u j0r'°É
muziek, zang en dans
vrijdag 31 maart, 20.30 uur
Doris Baaten
In haar muzikale kleinkunstprogramma
'Madeion blom kijkt niet meer om'
zaterdag 1 april, 15.00 uur
lohn Harding (viool), Heinz Oberdorfer
viool), Ferdinand Erblich (altviool), Stefan
Wetz (cello) vertolken werken van Mozart,
irahms en Beethoven
6 mei, 20.30 uur
torine van der Klei
Ga maar rustig slapen' thegtprëol^jovêr de
ondag 7 m§i, 1t*30,uur
(loveniersdoelen iddelburg
fc Locke Congprf
lij dag 12 mei, 2j£30 uur
je Meeuw van Anton Tsjechov
en 'komedie' gespeeld door de Blauwe
leandag Compagnie met o.a. Jan Decleir
Een fijn span
Klucht met Joop Doderer, Leontien
Ceulemans e.a.
vrijdag 4 november, 20.00 uur
Over de grens
Toneelstuk van Lodewijk de Boer met o.a.
Peter Faber en Olga Zuiderhoek
zondag 6 november, 12.00 uur
Luchcafé Goes
Het Daniël Kwartet
donderdag 10 november, 21.00 uur
't Beest Goes
Teo Joling in 'Koud vuur'
Muziektheaterproductie waarover de
Haagse Courant: ^Een geheim dat niet is na
te vertellen'
vrijdag 11 e'n'zaterdaq 12 november, 20.00
uur
Hoffmann's Vertellingen^
VanXjacques^ffejibach door de Goese
Operette VerenigingVVv
^oensdag 16 novemoert 15.00 uur
Wiellie WieÖel^door Cees Brandt
Kindervoorstellin^ywaarover de pers het
yplaende zegt: Hartvewarmeijd'VBrandt
stoelt met vo'nm.^kleur en'beweging'
noveri
meereen
Tenzij anders vermeld vinden de voorstel
lingen in De Prins van Oranje plaats
donderdag 6 oktober, 21.00 uur
't Beest Goes
Waardenberg De Jong
met 'De Gekkengalerij' De Volkskrant:
'gooi- en smijtwerk van hoog artistiek
niveau'
vrijdag 14 oktober, 20.00 uur
Een beetje kind gebleven
Muzikale solo van Hanny Vree m.m.v.
combo Wim Valenkamp
zaterdag 22 oktober, 15.00 uur
De Puppetsjouw
Met muziek, theater, poppenkast en een
snuifje musical brengt Herman Elegast en
Teater Taptoe een ontspannen kinderspek-
fakel
zondag 23 oktober, 12.00 uur
Lunchcafé Goes
Miel Cools
De troubadour van het Vlaamse luisterlied
brengt 'Wie niet weg is, is gezien'
woensdag 26 oktober, 20.00 uur
donderda
y A ean Geor
en apie voor
juweel
dat ontroert,
ken stem
(s ën verwarmt:
zaterdag" 1'9 rig èABe>, 20.00 uur
Ensemble Umbelllfera
zaterdag^è4november, 15.30 en 20.00 uur
Stichting Dansz in 'Expresz!'
Stichting Dansz wil een zo breed mogelijk
scala van stijlen bestrijken: jazzdance, afro,
klassiek ballet, moderne dans en ver
nieuwend ballet
dinsdag 29 november, 20.00 uur
De Humorist
Klassieker van het moderne toneel door
o.a. John Kraaykamp en Nelly Frijda
vrijdag 9 december, 20.00 uur
Oud Speelgoed
Nostalgie en realiteit vechten met elkaar in
dit stuk door het Nederlands Volkstoneel
met o.a. Carry Tefsen
zondag 11 december, 12.00 uur
Lunchcafé Goes
Guus Rekers
in 'Frederik vertelt'
zondag 8 december, 12.00 uur
Lunchcafé Goes
Eric Fennis (blokfluit)
Van middeleeuwse volksmuziek tot