ri'Erva
vrijdag 25 november, 20.00 uur
Het Zeeuws Orkest met Isabelle van Keulen
(viool)
Programma o.a. Mozart, Cimarosa, Dukas
zaterdag 26 november, 20.00 uur
The Nits
Theater-popconcert door een van de beste
Nederlandse groepen van vandaag
donderdag 1 december, 20.00 uur
Paul de Leeuw in 'De Rozebotteltijd'
Cabaretprogramma over een mislukte
vrijdag 28 oktober, 20.00 uur
Orlando Kwartet m.m.v. Nobuko Imai
Muziekprogramma met de strijkkwintetten
van Mozart
zaterdag 29 oktober, 20.00 uur
Piet Bambergen in "n Hoofdstuk Apart'
Kluchtig blijspel met Piet Bambergen, Rudi
Falkenhagen e.a.
zondag 30 oktober, 20.00 uur
Studio Peer met 'Raam zonder uitzi4w{
Poppen en akteurs in ee op Beck^u geba- w
seerde familievoorstelling t ////maatschappij-leraar
vrijdag 4 november, 20.00 uur vrijdag 2 december, 20.00 uur
e^ljo^frar OpusfiDrie met 'Over the top'
l/rji^t jazz- en tapdans
cember, 20.00 uur
zaterdag 5 november, 15.00
Ik Anansi
Kindervoorstelling met mnalen over/dé/
spin Anansi tf/JJ'
zaterdag 5 november, 20.0oAmtj
De Nieuw Amsterdam frieUDe Koopijiar/
De Nieuwe Danserije met 'Fee
Moderne dans van choreografjé4"amara
Huilmand
van Amsterdam' JJ j f
Multi-kulturele musicalbewerking van
Shakespeare's Koopman van Venetië
regie van Rufus Collins
zondag 6 november, 12.00 uur
Dag van de Exotische Dans en Muziek
donderdag 10 november, 20.00 uur
Toneelgroep De Appel met 'Dodendans'
van Strindberg
Strindberg's psychodrama met o.a. Eric
Schneider
vrijdag 11 november, 20.00 uur
Chanticleer
Wereldberoemd koor uit San Francisco met
repertoire van madrigalen tot negro-spiri
tuals en musical-hits
zaterdag 12 november, 20.00 uur
Luk Wijns in 'Alleen'
Solo-voorstelling van de Vlaamse akteur/
cabaretier Luk Wijns
woensdag 1b november, 15.00 uur
De grote mond van Kobus Kippekont
Kindervoorstelling door het Prisma Theater
vrijdag 18 november, 20.00 uur
Jenny Arean en George Groot in 'Neem je
een apie voor me mee'
Cabaret-voorstelling door twee Nederland
se grootheden
zaterdag 19 en zondag 20 september
Zeeuws Amateur Dans Festival
donderdag 24 november, 20.00 uur
'Er valt een traan op de tompoes' van Annie
Schmidt
Beroemd Nederlands blijspel met deze keer
derdag 8 december, 20.00 uur
Area Théater met 'Pas de deux' van Hugo
;l over toneel met o.a. Jo de Meyere
/rijdag 9 december, 20.00 uur
DeJiefde voor de drie manen
^Komische science fiction-opera
zaterdag 10 december, 22.00 uur
Nacht van de Vlaamse proza en poëzie
Literair spektakel met o.a. Herman Brus
selmans, Walter van den Broeck, Tom
Lanoye en Monica van Paemel
zondag 11 december, 15.00 uur
Willem Vermandere
Matinee-concert van deze Vlaamse trouba
dour met combo
dinsdag 13 december, 20.00 uur
Tine Ruysschaert in 'Callas'
Solotoneel over een mislukte zangeres die
zo graag Callas had willen zijn
woensdag 14 december, 15.00 uur
Theater Taptoe met 'De avonturen van
Nero'
Poppen en akteurs in familievoorstelling
over Vlaamse stripheld
vrijdag 1b december, 20.00 uur
Vlaams Symfonieorkest met Han de Vries
(hobo)
zaterdag 17 december, 20.00 uur
De Zwarte Komedie met 'Vossen'
Muziektheater op basis van 'Van den Vos
Reynaerde'
woensdag 21 december, 20.00 uur
Paul Haenen in 'Frappant'
Cabaret van Paul Haenen, ook bekend als
Margreet Dolman
vrijdag 23 december, 20.00 uur
Kerstconcert met Berdien Sternberg en j
orkest
De beroemde fluitiste Berdien Sternberg!
een speciaal kerstprogramma
vrijdag 6 januari, 19.30 uur
De Voorziening met 'Robin Hood en dJ
Zeven Dwergen'
Familievoorstelling in de traditie van dj
Christmas Pantomime
zaterdag 7 januari, 20.00 uur
John Kraaykamp e.a. in 'De humorist' yJ
John Osborne
Tragikomedie over een verlopen variété*
artiest met o.a. John Kraaykamp en Nelïi
Frijda
zondag 8 januari, 15.00 uur
Teo Joling e.a. in 'Alda'
Komische versie van Verdi's Aïda mete&
mimespeler en twee zangers
donderdag 12 januari, 20.00 uur
Peter Faber e.a. in 'Over de grens' van
Lodewijk de Boer
Nieuw Nederlands toneelstuk met Peter
Faber, Olga Zuiderhoek en Helmert Wou
denberg
vrijdag 13 januari, 20.00 uur
Montezuma's Revenge
A Capella-pop door de winnaars van de Pal
Mali Export Prijs 1988
zaterdag 14 januari, 20.00 uur
Dansgroep Krisztina de Chdtel met
'Change'
Nieuwe choreografie van veelbekroonde
De Chêtel
woensdag 18 januari, 15.00 uur
Burpp met 'Ritz Ribble'
Kindervoorstelling als een stripverhaal
vrijdag 20 januari, 20.00 uur
LAMDA met 'Animal Farm' naar George
Orwell
Musical-bewerking door Peter Hall van
Orwell's bestseller,
zaterdag 21 januari, 20.00 uur
Amsterdamse Bachsolisten
Programma o.a. drie Brandenburgse
Concerten
zondag 22 januari, 15.00 uur
Fiesta Gitana
Zigeunerfeest met zang en dans
vrijdag 27 januari, 20.00 uur
Herman Finkers
De mafste cabaretier van Nederland
zaterdag 4 februari, 20.00 uur
Mathilde Santing Ensemble
Sfeervol theater-popconcert met een
Japanse soliste op keyboards
djazzex foto valckenburg in den haag
woensdag 8 februari, 15.00 uur
Kinderopera 'Tarantella'
donderdag 9 februari, 20.00 uur
Tineke Schouten
Nieuw programma van deze Utrechtse
entertainster
vrijdag 10 februari, 20.00 uur
Stuffed Puppet Theatre met 'Manipulator'
en 'Underdog'
Visueel theater met poppen
zaterdag 11 februari, 19.30 uur
Scapino Ballet
Familie-dansvoorstelling met werk van o.a.
Nils Christe en Hans van Manen
dinsdag 14 februari, 20.00 uur
Mary Dresselhuys en Ton Lensink in 'Een
gelukkige hand'
Tragikomedie met Mary Dresselhuys in
haar laatste rol
donderdag 1b februari, 20.00 uur
La Primavera met Jaap van Zweden (viool)
Programma o.a. Bach, Tsjaikovski en Dvor-
zak
vrijdag 17 februari, 20.00 uur
Mimestudio Haarlem met 'Het Uitzicht'
Theatrale geschiedenis van de (panto)-
mime
donderdag 23 februari, 20.00 uur
Het Zuidelijk Toneel/Blauwe Maandag
Compagnie met 'Nachtwake'
Toneelstuk van Lars Norén en een van de
grote toneelsuksessen van vorig seizoen
donderdag 16 maart, 20.00 uur
Pleuni Touw en Hugo Metsers in 'Open
Huwelijk' van Dario Fo
Tragi-komedie over man die vreemd gaat
en vrouw die ogen sluit
dinsdag 21 maart, 20.00 uur
Vera Beths (viool), Anner Bijlsma (cello),
Reinbert de Leeuw (piano)
Programma Liszt en Schönberg
woensdag 22 maart, 15.00 uur
Sanders en Ko met 'Brillenman'
Mimevoorstelling voor kinderen
donderdag 23 maart, 20.00 uur
Toneelgroep De Tijd in 'Decadence' van
Stephen Berkoff
Geert de Jong en Warre Borgmans in een
stuk over een bizarre man-vrouw-verhou
ding
vrijdag 24 maart, 20.00 uur
De Nieuwe Snaar met 'Hackadja'
Een nieuwe show van deze Vlaamse muzi
kale alleskunners
donderdag 30 maart, 20.00 uur
Linda van Dyck en Kees Brusse in 'Separa-
- tion' van Tom Kemponski
vrijdag 24 februarizoo uur-— ïrijdag 91 maart, 20.oo uur
Een musical over^he4^aoj£S^ Symfonieorkest met Rian de Waal
zondag 2b februari uulC^T Programma o.a. Mendelssohn
Carry Tefsen aaneen ca^üêFTantari^ScR- Mysterie
tig programma^ wGroots-opgezette jubileumrevue van pan-
donderdaSL^S^aart^gQTOtJ UUC^T" tomuèetFieater Rob van Reijn
Toneel^ De^get meUMÖelne Aüoe^ fl aprj| 20 00 uur
van Edward Albee— _~-ypup van 't Hek in 'Hond op het ijs'
Het nieuwe cabaretprogramma van Youp
vao 't hek terug in Terneuzen
jvTijdag 14 april, 20.00 uur
^Waardenberg en De Jong in 'De
Gekkengalerij'
Absurd cabaret van een maf Rotterdams
duo
zaterdag 15 april, 20.00 uur
Pim Jacobs Louis van Dijk
'Van Bacht tot Beatles' op twee witte
vleugels
zondag 16 april, 15.00 uur
Salto Vitale
Clowneske theatergroep uit de D.D.R.
donderdag 20 april, 20.00 uur
Blauwe Maandag Compagnie met 'De
Meeuw' van Tsjechov
Jan Decleir, Viviane de Muynck e.a. in een
toneel klassieker
vrijdag 21 april, 20. 00 uur
Doris Baaten in 'Madeion Blom kijkt niet
Modéöie klasSHpr varrSttree met-ga.
Saqha Buljhuis-en Robert Prager--
zondag-S-maart, t5r00*uur
Die Zaubérflöte—
Mozarts beroëïW£jë operffirreen middel
grote setting voor de-hole familie—'
donderdag 9 maart, 2ÜTÖ0 uur
Reflex
Balletvoorstelling met werk van orarBob
Foltz en Hans Tuerlings
zaterdag 11 maart, 20.00 uur
Paco Pëna en Eduardo Falu
Gitaarconcert door twee wereldberoemde
gitaristen
zondag 12 maart, 15.00 uur
Rosaeio Ondino (piano)
Recital met werk van o.a. Chopin, Rach
maninoff en Liszt
dinsdag 14 maart, 20.00 uur
Ecarlate et Nada (mime)
Mimevoorstelling 'Grandir' van beroemd
Parijs gezelschap