isr."
y Door marionettentheater Saar den
Hollander
Kindertheater Pepijn brengt 'De Magisc^
Trommel'
vrijdag 20 januari, 20.00 uur
'Van bij ons', met veel streektalent
zaterdag 21 januari, 20.00 uur
Toneelver. 'Scheldegalm' uit Klooster-
zande brengt 'Wardje'
zondag 22 januari, 11.00 uur
Koffieconcert door John White's Big Band
Solisten: Ronny Verbist, André-Jean en
Freddy Couché
vrijdag 27 januari, 20.00 uur
Liesbeth List met haar nieuwe solopro
gramma 'List nu'
zaterdag 18 februari, 20.00 uur
Toneelver. ODI uit Vogelwaarde
zaterdag 25 februari, 14.00 uur
Stichting Jeugdkomedie Amsterdam
brengt 'Een broodje boek'
Musical van Mies Bouhuys
vrijdag 3 maart, 20.00 uur
'Up Side Down'
Musical door Karin Bloemen en Robert
Paul
zaterdag 4 maart, 20.00 uur
Toneelver. 'Scheldegalm' uit Klooster-
zande brengt 'Wardje'
zaterdag 11 maart, 20.00 uur
Camere van Rhetoria St. Jan ten Steene
Brengt de klucht 'Doe het zelf, neushoorn'
vrijdag 17 maart, 20.00 uur
Klassiek concert
Door diverse leraren van de Zeeuwse
Muziekschool
zaterdag 18 maart, 14.00 uur
'De Rattenvanger van Hameien'
Kindervoorstelling van toneelgezelschap
Yvonne Lex
zaterdag 1 april en zondag 2 april
'De 'Transfiguratie' uit Hulst
zaterdag 8 april, 20.00 uur
B.Z.N. 'Endless Dream'
vrijdag 14 april, 20.00 uur
Mechels Theater brengt 'Thuis'
Naar een boek van Hugo Claus
zondag 16 april, 11.00 uur
Een podium voor u'
Jonge solisten uit Hulst en omgeving
zaterdag 22 april,14.00 uur
'Hakim Mime'
Mengeling van pantomime, clownerie,
commedia en fools-theater voor kinderen
van 4-10 jaar
vrijdag 5 mei, 20.00 uur
Martine Bijl met haar derde solo-program'
ma
Tenzij anders vermeld vinden alle voorstel
lingen plaats in de Schouwburg
donderdag 6 oktober, 20.00 uur
Het Scapino Ballet danst 'Pulcinella'
Choreografie: Nils Christe en muziek van
Igor Stravinsky. Uit de pers: 'Een rijk
programma, van begin tot eind boeiend'
(Volkskrant)
vrijdag 7 oktober, 20.00 uur
Sophisticated Ladies door The New York
Harlem Opera Ensemble
Zij speelden eerder grote successen als
•porgy Bess', 'Show Boat' en 'Carmen
Jones'
zaterdag 8 oktober, 20.00 uur
Concertzaal Middelburg
Het Vlaams Symfonieorkest
Het programma wordt geheel gewijd aan
werken van Mozart, dirigent P. Peire; solist:
Robert Groslot (piano)
dinsdag 11 en woensdag 12 oktober, 20.00
uur
Theater van de Lach speelt 'Den Haag
Vandaag'
zaterdag 15 oktober, 20.00 uur
Jenny Arean& George Groot
In 'Neem je een apie voor me mee'. Pers:
'Confronterend en prima cabaret'
dinsdag 18 oktober, 20.00 uur
Achterberg. Toneelstuk over de Ned.
dichter Gerrit Achterberg (1905-1962).
Met o.a. Huib Broos en Marja Habraken en
muziek van Leo Cuypers.
vrijdag 21 oktober, 20.30 uur
De Meisjes met 'Stuck with a Fantasy'
Geraffineerd theater met popmuziek en
close harmony.
dinsdag 25 oktober, 20.00 uur
Vaarwel Zuster George van Frank Markus
Met o.a. Josephine van Gasteren, Marijke
Veugelers. Humoren ironie wisselen elkaar
af in deze komedie over de harde mentali
teit van onze wegwerpmaatschappij,
woensdag 26 oktober, 15.00 uur
Assepoester
Voorstelling voor kinderen door Theater
Het Appeltje
vrijdag 28 oktober, 20.00 uur
Pas de deux door het Area Theater
Toneelstuk van Hugo Claus met o.a. Jo de
Meyere, Machteld Ramoudt en Jan Steen
donderdag 3 november, 20.00 uur
Brigitte Kaandorp met 'Kouwe Drukte'
dinsdag 8 november, 20.00 uur
Het Schommelpaard
Toneelstuk van Hugo Claus, hij tekent ook
voor de regie met o.a. Jules Hamel en
Ramses Shaffy
woensdag 9 november, 20.00 uur
Gedeelde liefde, halve liefde
Blijspel van Ayckbourn met o.a. André van
den Heuvel en Kitty Jansen
donderdag 10 november, 20.00 uur
Don Carlos door toneelgroep De Tijd
Schiller's beroemde tragedie over de
koninklijke familie van Spanje
vrijdag 11 november, 20.30 uur
The Maginificent Seven
Nederlandse (pop)groep met Henny
Vrienten, Fay Lovski, Joost Belinfante, Jan
de Hont, Jacob Klaasse, Jan Kooper en Jan
Pijnenburg
zaterdag 12 november, 20.00 uur
Stichting Dansz in 'Expresz!'
Van Spaanse dansen tot swingende jazz-
dance, van sfeerrijk modern tot ingetogen
klassiek ballet.
donderdag 17 november, 20.00 uur
Dodendans door toneelgroep De Appel
Een satanische komedie, maar komisch
vanwege de tragiek
zaterdag 19 november, 20.00 uur
Het Nederlands Danstheater
Een groep die ook in het buitenland veel
succes heeft. In Middelburg wordt o.a. het
ballet 'Situation' van Hans van Maanen
uitgevoerd
zondag 20 november, 11.30 uur
Kloveniersdoelen Middelburg
Trio Art Nouveau (koffieconcert)
Marianne Blok (zang), Erika Waardenburg
(harp), Michael de roo (marimba)
woensdag 23 november, 20.00 uur
De Theatermaker van Thomas Bernhard
door Theaterkollektief Malpertuis.
woensdag 23 november, 20.00 uur
Concertzaal Middelburg
Jan Wijn (piano)
Werken van Saint-Saëns, Reger, Reinecke
en Scriabin
donderdag 24 en vrijdag 25 november,
20.00 uur
Up Side Down door Robert Paul en Karin
Bloemen
Musical van Frans Mulder en Erik Brey
zaterdag 26 november, 20.00 uur
Hoffman's Vertellingen
Lichtvoetige 'opéra comique' door de
Goese Operette vereniging, waarmee ze
ook buiten de provincie op tournee gaan
woensdag 30 november, 20.00 uur
Een zaak van de familie
Komedie van Alan Ayckbourn door het
RO-Theater met o.a. Lou Landré, Trudy
Labij, Onno Molenkamp
donderdag 1 december, 20.00 uur
Opus One, jazz- en tapdancegezelschap
Met een nieuwe produktie: een dans-
musical 'Over the top'
vrijdag 2 december, 20.00 uur
Paul de Leeuw
Met zijn kabaret-programma 'De
Rozebotteltijd'
woendag 7 en donderdag 8 december,
20.00 uur
De Verbroken Code
Een collage van scènes uit het leven van
Alan Turing (1912-1954) door o.a. Willem
Nijholt, Anita Menist
vrijdag 9 december, 20.00 uur
Concertzaal Middelburg
Ensemble Idomeneo
Een Beethoven-programma door Jacques
Zoon (fluit), Nico de Gier (hobo), Frankvan
den Brink (klarinet), Jos de Lange (fagot),
Herman Jeurissen (hoorn) en Leo van
Doeselaar (fortepiano)
vrijdag9 en zaterdag 10 dec., 20.00 uur
The Mousetrap door de Hollandse Komedie
Toneelstuk van Agatha Christie
zondag 11 december, 11.30 uur
Kloveniersdoelen Middelburg
David Kuijken, piano (koffieconcert)
dinsdag 13 december, 20.00 uur
Seth Gaaikema
Nieuwe one-man-show: ~Ö~fJ rïóar 90'
dinsdag 20 december, 20.00 uur
Martine Bijl
Derde soloshow over relaties tussen
mannen en vrouwen
donderdag 22 december, 20.30 uur
Dansgroep Krisztina de Chötel brengt
'Change'
De Volkskrant: 'Vulkaan DeChdtel komt tot
Öer^20.00vüur
vrijdag'30 s
jerriDpn, cu.uu/i
Youp van 'Jtölek rpet^HoricMJp 'MJ
Soloprogrêprtha waarin tyïdpm ep
werkelijkheftf vooj^dure^poor^B
gegooid wouden^*' Sf
vrijdag 7 oktobpi^0.0£pu<dr
Pleuni Touw endjïugo jmfsersTn'''
de wip'
Komeoie-drama van JmJliam/^2n
zaterdag 15 oktobenpwfoo utu*
Oud Huis Stekelbeesdp KIT^/"
Familievoorstelling
zondag 16 oktober, 11.00#$»*
Koffieconcert door de KohpBtèd. Harmonie
o.l.v. Joh. de Witte
vrijdag 28 oktober, 20.00 uur
Een avondje uit met Ambras en Piet
Brakman
zaterdag 29 oktober, 20.00 üur
De Hollandse Komedie brengt 'The
Mousetrap'
Naar een boek van Agatha Christi met o.a.
Eric van Ingen
zondag 6 november, 11.00 uur
Koffieconcert door de Kon. Sted. Harmonie
o.l.v. Joh. de Witte
JOB SCHURING
vrijdag 11 november, 20.00 uur
Folkloristisch Danstheater met 'Het Eeuwig
R$jeel'
zatjardag 12 november, 14.00 uur
'De'Kindercircusshow'
So&nsshow
v^fdag^december, 20.00 uur
ir Floortjp'Jjioem, drama van Ivonnen Keuls
rooker, Jasper de Moor e.a. geven
ld de^roblematiek van een deel van
14.00 uur
Koning Gijs'
zaterdag 17 december, 20.00 uur
Camere van Rhetorica St. Jan ten Steene
Brengt 'En waar de ster bleef stille staan'
maandag 19 december, 20.00 uur
Ensemble 'Gheselscap goet ende fyn'
speelt 'Rondom Midwinter'
Liederen, teksten en folklore uit de tijd van
Advent t/m Driekoningen
vrijdag 23 december, 20.15 uur
Dansgroep 'Pofajdok'
maandag 26 december
'Een avond vol (Kerst)verhalen
door verteller Raymond Wauters en Edwin
Neve (piano)
zaterdag 7 januari, 14.00 uur
meer om'
Muzikaal cabaretprogramma met teksten
van o.a. Ivo de Wijs
zaterdag 22 april, 20.00 uur
Ballet van de Ivoorkust
Exotische zang en dans
woensdag 26 april, 15.00 uur
Cees Brandt
Mimevoorstelling voor kinderen
donderdag 27 april, 20.00 uur
Raphael Kwartet met Susanne Mebes
(gitaar)
Programma o.a. Bocherini en Vivaldi
dinsdag 2 mei en woensdag 3 mei, 20.00 uur
Paul van Vliet
Nieuwe one-man-show