- k - a. gegevens te verzamelen, die van belang kunnen zijn voor de kennis van de geografische, economische, politieke, sociale en religieuze geschiedenis van Zeeland en het Deltagebied; b. diligent te zijn ten opzichte van alle gevallen, waarin het nodig blijkt over te gaan tot conservering van bronnen, ujaaruit gegevens in bovengenoemde zin kunnen worden geput; c. registratie van de verzamelde gegevens en bevordering van de publicatie en verspreiding hiervan. Zij doet dit door het houden van bijeenkomsten, het maken van excursies en alle andere wettige middelen. Zij geeft verder op geregelde tijden een Bulletin uit, waarin een overzicht wordt gegeven van de verzamelde gegevens en eventueel richtlijnen worden verstrekt voor verdere arbeid. Bij dit alles worden nauwe betrekkingen onderhouden met andere Werkgroepen en Studiekringen van het Genootschap, evenals met andere groeperingen, die zich bezig houden met de historie en/of archeologie van het Deltagebied of een gedeelte hiervan. 4. Het bestuur van de "Werkgroep bestaat uit vijf leden, waaronder een voorzitter, een secretaris en een penning meester, door en uit de leden van de Werkgroep gekozen op voordracht van het bestuur of van tenminste vijf leden De leden van het bestuur worden voor drie jaar gekozen; zij zijn terstond herkiesbaar. Het bestuur zal worden bijgestaan door een Raad van Advies, bestaande uit leden van de Werkgroep, die gekwa lificeerd zijn op het gebied van historie, archeologie of documentatie. 5- Lid. van de Werkgroep kunnen zijn alle leden van het Genootschap, die daartoe door het bestuur worden aange zocht, dan wel zelf daartoe de wens te kennen geven. Het bestuur is gerechtigd niet-leden van het Genootschap uit te nodigen aan de werkzaamheden van de Werkgroep deel te nemen.

Nehalennia | 1966 | | pagina 10