- 23 - Tot onze spijt moet het vervolg op de rubriek: plaatselijke scheldnamen wachten tot een volgend nummer. Ook enige nieuwe inzendingen betreffende dialecttermen konden geen plaats meer vinden. Daarentegen zullen de medewerkers voor het Land van Axel bin nenkort in een afzonderlijke uitgave de Woordenlijst omtrent het dialect van het Land van Axel, verzameld door drH.J. van Eek (1850), en vergeleken met het W.Z.D., ter beantwoording ontvangen MEDEDELINGEN Naar het voorbeeld van de Studia Historica Gandensia, een reeks overdrukken, gepubliceerd door de Afdeling Geschiedenis van de Faculteit der Letteren en Wijsbegeerte van de Rijks universiteit te Gent, is de Werkgroep Historie en Archeologie voornemens een serie overdrukken te verzorgen onder de titel: ZEEUWSE STUDIËN. Als numero I in deze reeks worden ter beschikking gesteld overdrukken van het artikel BEELDEND RECHT Tekeningen bij strafvonnissen uit Zierikzee (XVIe - XVIIIe eeuw). door J.Th. de Smidthoogleraar aan de Gem. Universiteit te Amsterdam en M.P. de Bruin, adj. bibliothecaris en redacteur van het Bulletin, gepubliceerd in Verslagen en Mededelingen van de Vereniging tot uitgaaf der bronnen van het Oud-Vader- landsche recht, deel XII no. 3, Utrecht 1965- De prijs van Zeeuwse Studiën I bedraagt voor leden van de Werkgroep en voor abonné's op het Bulletin 2,25- Voor alle andere belangstellenden is de prijs vastgesteld op 3,25- Bestelling van exemplaren van Zeeuwse Studiën I dient te ge schieden door storting op postgirono. 65OO87, ten name van mr Tina Kannegieter te Middelburg, onder vermelding van de woorden Zeeuwse Studiën I.

Nehalennia | 1966 | | pagina 29