- 5 - 6. De leden van de Werkgroep betalen jaarlijks een kleine bij drage waaruit, voor zover mogelijk o.m. het Bulletin bekos tigd wordt 7- Uitgaven, die niet uit de eigen middelen van de Werkgroep bestreden kunnen worden, zullen, na overleg met het bestuur van het Genootschap voor rekening van het Genootschap wor den gebracht. 8. De secretaris brengt verslag uit over de werkzaamheden en de penningmeester legt rekening en verantwoording af tij dens elk jaar uiterlijk in juni te houden ledenvergadering. Afschrift hiervan wordt aan het bestuur van het Genootschap toegezonden. 9. In gevallen, waarin dit reglement niet voorziet, beslist het bestuur. Het is gehouden hierover verantwoording af te leggen op de eerstvolgende bijeenkomst en hiervan tevoren schriftelijk mededeling te doen. te Middelburg, 1 mei 1966. de voorzitter. de secretaris. Het bestuur van de Werkgroep Historie en Archeologie verzoekt de leden eventuele opmerkingen naar aanleiding van inhoud of redactie van dit concept-reglemcnt vóór 21 mei 1966 schrifte lijk aan het bestuur kenbaar te maken. Adres van het secreta riaat: Abdij 9 Middelburg. De redactie van de Zeeuwse Encyclopedie verzoeke ons mede te delen, dat de In het jaarverslag genoemde circulaire (zie p, 2 van dit Bulletin) bijzonder prettige reacties ten gevolge heeft gehad. Er zijn reeds zeer vele bijdragen binnengekomen op het redactiesecretariaatMet de redactie van hot Zeeuws Tijdschrift is overeengekomen, dat dezo i'ocr zover mogelijk zullen worden geplaatst in het tweede nummer van dit Tijd schrift, dat vermoedelijk in de eerste helft van mei zal ver schijnen, en 'dat geheel voor deze publicaties ter beschikking komt Wegens de uitgebreidheid van de "Mededelingen" in dit nummer moest de rubriek "Gaermando" dit keer komen te vervallen.

Nehalennia | 1966 | | pagina 11