7 (belangeloos) aan de Die Hard sessie heeft meegewerkt bedanken. Ideeën en suggesties voor de sessie van 1996 (11 mei) zijn nu al weer welkom. Bel Collin (01106 7473), dan maken we er volgend jaar een nog groter feest van. Uit de studio De Goese metalband Cyclone heeft in maart het nummer 'Down Under' opgenomen in 'Recording Studio 29' te Waalwijk. De productie was in handen van Oscar Holleman (ex- Vengeance). Dit nummer verschijnt op de compilatie- CD 'Sonic Obliteration' van het Canadese label 'Utopian Visian Music'. De release is in juni gepland. De van Schouwen Duivelend afkomstige kleirockformatie Zeeuws Meisje heeft in eigen beheer een demo opgenomen. De demo bevat twee eigen nummers en drie covers. Voornaamste reden waarom de band de demo gemaakt heeft is om optredens te krijgen. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Jacqueline of Olaf Binnendijk, tel.: 01112 1460. De Viissingse band in geval van noot heeft in studio 66 te Vlissingen een nieuwe demo opgenomen. De titel is 'Morgen vergaat de wereld'. Ze bevat vier door Frank Engels geschreven nummers die hij samen met Andre Szachnowski produceerde. De demo is te koop bij optredens van de band. Inhakend op het stukje hiervoor kan er gemeld worden dat er sinds november 1994 nu ook een studio in Vlissingen is. Het is 'studio 66' van Andre Szachnowski. Hij produceerde hier al demo's van Mamilla Paradise en In geval van noot. Voor meer inlichtingen kan je bellen met Andre, tel. 01184 13155. Radiowerk De Middelburgse en Terneuzense lokale omroepen Maximaal en Slot FM hebben een gezamenlijk radioprogramma dat heet 'Poppodium'. In dit programma wordt veel aandacht geschonken aan de Zeeuwse muziek. Het is te beluisteren op dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur. Voor dit programma is men op zoek naar mensen die iets over hun demo of cd willen komen vertellen. Stuur daartoe vooraf je demo of cd (met een biografie) naar: Radio Maximaal, Postbus 4, 4330 AA te Middelburg. Dit alles t.a.v. Redactie Poppodium. in handen van Oscar Holleman (ex-Vengeance). Van Cyclone verscheen in 1994 ook al een demo, getiteld 'Escaping The Silence'. Die kreeg veel goede recencies, de band verscheen in december 1994 ook live bij N.C.R.V.- Paperclip radio. De muziek van Cyclone kent invloeden van bands als Megadeth, Metallica en Slayer, maar is hier niet direct mee te vergelijken Onder de naam Trite is in januari 1994 een gitaarrockband opgericht in Goes. De naam werd in de loop van 1994 veranderd in Dizzy Spells. De bandleden zijn Eric van Noppen - drums; Martijn Proos - gitaar en zang, Marcel Jansen - gitaar en zang en Bram Huisson - bas en zang. Bij de laatste 1 kan je ook terecht voor informatie en boekingen. Zijn telefoonnummer is 01100 52705 (weekend) of 01184 1 2547 (door de weeks). is de ook bij Zeeuws Meisje zingende Margret v.d. Hoeven en de bas wordt bespeeld door Peter Schuchardt. Er is nog een vakature vrij voor een drummer. Wie interesse heeft kan bellen met Robin, tel.: 01188-1383 of Peter, tel.:01100-30083. F.U. T. is de naam van een nieuwe Walcherse band die punk, grunge en industrial mengt. De band is beïnvloed door o.a. Ween, New Bomb Turkes en Frank Zappa. De leden zijn Tommy -gitaar, Evert Jan - gitaar, Roy - gitaar, Jeffrey -bas, Gwen - zang en bas, Peter - (elektronische) drums en Martijn - elektronische drums en raps. De band is nog op zoek naar een vaste oefenruimte. Voor inlichtingen kan je bellen met Tommy, tel.: 01184-12306. Cyclone op CD Hoge Nood Een beginnende rockband, die voornamelijk covers speelt, is op zoek naar een bassist. Wie interesse heeft kan bellen met William, tel.: 01180-36880, of Jeroen, tel. 01131-2086. Gitarist Robin van Damme (ex-Zeeuws meisje) heeft medio juni 1994 een funky rockband opgericht. Zangeres De Goese metalband CYCLONE heeft in maart 1995 het nummer 'Down Under' opgenomen in 'Recording Studio 29' te Waalwijk. Dit nummer zal verschijnen op de compilatie-CD 'Sonic Obliteration' van het Canadese label 'Utopian Visian Music'. De release hiervan is gepland in juni dit jaar. de produktie was

Noot | 1995 | | pagina 5