Weekblad tot Bevordering van Zeeland's Belangen Tevens Officieel Orgaan voor de Zeeuwsche Vereenigingen in Nederland BIJ DE OVERNAME. EERSTE JAARGANG No. 13 24 APRIL 1926 Uitgave en druk van G. W. den Boer, Lange St, Pie- terstr. F 33, Middelburg. Telef. 150. Postrek. 74988. Aanvragen omtrent advertentiën in dit Weekblad richte men tot den Uitgever te Middelburg, of tot den Heer G. Martius Jr., Tetterodestraat 44, Haarlem. Stukken, bestemd voor Redactie, te zenden aan den Uitgever, stukken betreffende de Zeeuwsche Ver- eenigingen aan den Heer M. P. Cornelisse, Colter- mansstr. 14 rood, Haarlem. - Losse nummers a 0.15 op aanvraag bij den Uitgever. - Abonnementsprijs 1.25 per kwartaal. - Advertentieprijs 0.35 p. regel. Bij contract lager tarief op aanvraag verkrijgbaar. Met dit nummer hebben wij de uitgave van „Ons Zeeland" overgenomen van den eersten uit gever en ons doel is, te trachten het blad voor alle Zeeuwen, hetzij zij nog in de provincie, waar zij geboren werden, wonen, hetzij hun arbeid hen elders riep, en ook voor hen, die zich later in Zeeland vestigden of er dikwijls vertoefden en het lief kregen, zoo aantrekkelijk mogelijk te maken. Wij willen daarvoor veler medewerking dankbaar aanvaarden. En dan doelen wij o.m. op bestuursleden van ver- eenigingen, die ons van bijzondere jubilea enz. op de hoogte willen houden, zoo mogelijk met toezen ding van daarop betrekking hebbende foto's. Maar ieder, die meent iets voor ons blad te kunnen zenden, wat mede kan helpen aan het verspreiden van goede gedachten over onze schoone provincie, wat onze Zeeuwsche lezers kan interesseeren, zal ons met toezending daarvan genoegen doen, al be houden wij ons natuurlijk het recht voor, te beslissen over het al of niet plaatsen en over den tijd van plaatsing. Maar van redactiewege zal steeds wordengezorgd, de belangrijkste gebeurtenissen in een voor een weekblad geschikten vorm mede te deelen en ook van onze zijde zal niets ongedaan worden ge laten om door foto's het geschrevene zooveel doenlijk aan te vullen. Mogen wij er in slagen onze lezers wekelijks een welkome afwisseling te brengen en hen in staat te stellen, voor zoover zij buiten Zee land wonen, niet-Zeeuwen tot een bezoek aan de provincie op te wekken! De Uitgever, G. W. DEN BOER. Middelburg, 24 April 1926.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 1