Gemengd Foionieuws Te Maastricht werd met den verkoop van postzegels, ten behoeve van het misdeelde kind, een aanvang gemaakt. De eerste klanten bij de aardig versierde kiosk in het hoofdpostkantoor. In Brabants hoofdstad wordt een expositie gehouden (in de Leeszaal) der schilderijen van Charles Dong, André Idsrrda en Jules Rotsaert. Een foto van de opening. Buziau 25 jaar gehuwd! Buus, onze groote komiek, werd, met zijn echtgenoote en zoon, gehul digd ter gelegenheid van zijn zilveren huwelijk. Die huldiging geschiedde te Eindhoven, waar voor het Philipspersoneel de revue „Sprookjesland''' werd op gevoerd. Tijdens de toespraak van den heer Denteneer. Uier zijn de vier geslachten, in vrouwelijke lijnder familie Meulders-Peters, te Helmond. (Foto*s Het. Zniden-Farla 2; Hot Zniden-Moussault 2; Het Zoiden- Spierings 2; Het Zuidcn-Fopteyn 1Panorama-Dellaert 1Meul- dere 1) B.V.r.-N.A.C. 2-2. Te 's-Hertogenbosch vond de ontmoeting plaats tusschen ge noemde clubs. Een aanval op het Bossche doel. Sint Nicolaas op door tocht in Nederland bracht een bezoek aan Vlissingen, waar 500 kinderen door den Sint werden getracteerd. Te Uden had de sluiting plaats van den landbouw- huishoudeursus, gehouden voor meisfes uit de dorpen der omgeving. Twee kookstertjes in extase voor een fijnen schotel. In de Theresia-parochie te Tilburg werd op het Sehaepntanplein een Mariabeeld ingezegend. De drukte tijdens de plechtigheid. Te Tilburg had een gymnastiekwedstrijd plaats tusschen den Noord- Brabantsch-Gelderschen Turnkring en Limburgsche rivalen. De Lim burger J. Munten, uit Venlo, die reeds tweemaal het Nederlandseh kampioenschap behaalde, in actie.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1941 | | pagina 13