INHOUD VOORWOORD Biz. Voorwoord 2 De Stichting Popmuziek Zeeland op de bres voor alle bands 4 BandsAt/mF 5t/m18 Bands Gi/mZ 24 t/m 45 Podia 46 Festivalorganisatoren 51 Popcollectieven/belangenbehartiging 52 Colofon/met dank aan 54 Ook al hebben we bij de samenstelling de grootst mogelijke zorgvuldigheid betracht; een aantal gegevens zal inmiddels niet meer geldig zijn. Het Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk en de Stichting Popmuziek Zeeland wij zen elke verantwoordelijkheid van de hand voor fouten en onvolledigheden in deze uitgave. uitgave: Stichting Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk, Middelburg 1 v En jawel: hij ligt weer voor je. De Gouden Gids van de Zeeuwse popmuziek. Opnieuw geheel aangepast aan de laatste stand van zaken in de Zeeuwse popwereld. Een wat vluchtige wereld, weliswaar, en dat verklaart waarom deze gids nooit 100 volledig kan zijn. Toch geeft het Popinfoboek een goed beeld van wat popminnend en popmakend Zeeland in de zomer van 1991 te bieden heeft. Ook deze (achtste) editie van het Popinfoboek kwam weer tot stand door de gezamenlijke inspan ning van de Stichting Zeeuws Servicebureau voor Jeugd- en Jongerenwerk en de Stichting Popmuziek Zeeland. Dringend verzoek: om het effect van het Popinfoboek zo groot mogelijk te maken, vragen we alle bands, podia en organisaties om gewijzigde gegevens steeds zo snel mogelijk aan ons door te geven! Voor alle informatie, bel Farida Winter: 01180 - 23475. Wij wensen iedere gebruiker van dit boekje veel succes! De samenstellers 2 BEW. EX

Popinfoboek | 1991 | | pagina 2