>■2-01 E ITICHTING POPMUZIEK ZEELAND INHOUD opinfoboek Zeeland 1997 >it Pop-infoboek is een uitgave van Stichting Popmuziek Zeeland, de organisatie oor de [amateur] pop in onze provincie. De belangrijkste doelstelling van Stichting opmuziek Zeeland luidt dan ook: "verbetering van het klimaat voor de Zeeuwse opmuziek" Dit probeert de stichting op de volgende wijze te bereiken: door het organiseren van presentaties, het Zeeuwse popconcours "De Zeeuwse Belofte", door de jaarlijkse uitreiking van de Zeeuwse popprijzen; door het met subsidie ondersteunen van jaarlijks ca. 10 popfestivals en 3 Zeeuwse poppodia [De Piek, Brogum en 't Beest] in de programmering van Zeeuwse bands. Zo maken we jaarlijks ca. 100 optredens van Zeeuwse bands mede mogelijk; door het organiseren van kursussen en workshops voor popmuzikanten; door het uitbrengen van ons ''informatieblad NOOT [5 x per jaar] door het gratis verstrekken van allerlei informatie en dienstverlening aan muzikanten en bands die daarom vragen; en door het bijhouden van een aktuele inventarisatie van de Zeeuwse pop wereld, waarvan dit Popirifoboek een momentopname biedt (de meest actuele versie is te vinden op ons internetadres]. foor al deze aktiviteiten wordt Stichting Popmuziek Zeeland financieel ondersteund loor de provincie Zeeland. Materiële ondersteuning krijgt de stichting van VMC [eeland, sector cultuur. Bij deze instelling vindt Stichting Popmuziek Zeeland ook >nderdak. Het kantoor- en correspondentieadres is hier gevestigd. Vil je meer informatie over Stichting Popmuziek Zeeland? )el dan: 0118-634880. Vraag naar Hubert Leeman of Peter foussaint. Popinfoboek Zeeland 1997 Bands en bio's 7 Alle Zeeuwse bands alfabetisch 20 Podia en festivalorganisatoren in Zeeland.33 Studio's, PA-verhuur37/39 Media.40 Organisaties provinciaal 45 Organisaties landelijk46 Overzicht van adverteerders 48 5

Popinfoboek | 1997 | | pagina 3