BANDS EN BIO'S VOORWOORD opinfoboek Zeeland 1997 sinds 1984 wordt dit "Popinfoboek" met regelmaat uitge dacht De behoefte om alle Zeeuwse bands op een rijtje te zet- en en daar bovendien alle zinvolle informatie omheen te zetten, s in deze jaren niet geslonken. Sterker nog, alles wijst er op dat le Zeeuwse popmuziek springlevend, gezond en groeiend is. En laarmee dus ook de behoefte van die popmuziek om zich te irofileren. Naast ons eigen blad "NOOT", biedt dit "Popinfo- >oek" een hoop mogelijkheden om contact te krijgen, zowel oor de bands als voor de instanties waar de bands terecht wil- sn komen met hun muziek. jebruik hem, stuur demo's, bel voor info, boek bands! edaktie Popinfoboek Zeeland .tichting Popmuziek Zeeland Popinfoboek Zeeland 1997 Dit hoofdstuk bevat een selectie van bio's: niet alïe bands stuur den op tijd hun gegevens in. Zie voor een volledig alfabetisch overzicht het volgende hoofdstuk. ANYTHING Cover Zang/gitaar, zang, bas, drums. Anything is momenteel één van de populairste bands in Zeeuws Vlaanderen. De band heeft de afgelopen jaren veel in voorprogramma's gespeeld van grote acts als De Dijk, Golden Earring en Tröckener Kecks. Het repertoire van de band is, zoals uit de naam valt af te leiden, zeer omvangrijk. De meest gevraagde en gespeelde muziek is blues en rock. Ook is de groep een goed vertolker van de beat uit de jaren '60 en '70. Zelfs het Nederlandstalig repertoire schuwen ze niet! AREA 51 Rock gitaar/Zang, bas/zang, drums Area 51 bestaar sinds december '96 en komt uit Goes. De band maakt pop/rock muziek waarin de invloeden van the Posies, Afghan Whigs en Radiohead zich doen gelden. De tek sten gaan o.a. over romantische wan hoop, introspectie, afwijzing en ver langen. Boekingen en informatie: Bram Huisson Attleestede 53-02 4463 EV Goes 0113-252705 Boekingen en informatie: Gino Buysrogge Willem Alexanderstraat 19 4587 BM Kloosterzande 0114-682198 BL0F Nederlandstalige rock Zang/gitaar, toetsen/zang, bas/zang, drums. Biof is een Nederlandstalige rockband welke het uitstekend doet. De band bestaat sinds eind '92 en viel 7

Popinfoboek | 1997 | | pagina 4