i opinfoboek Zeeland 1997 1ADBORN Nederlandstalige Rap ap, rap/beat, bas, scratch ladborn komt uit Krabbendijke en 'erd in de zomer van '96 opgericht. >e band brengt muziek met een roove drums, een slepende baslijn en en vrolijke pingel. In de toekomst rordt de band aangevuld met een dj. >e teksten gaan over de frustraties uit et dagelijks bestaan en de waanzin an de democratie. Een vrolijke noot •ntbreekt echter niet. oekingen en informatie: lobbie Polderman >oeistraat 38 .-413 BH Krabbendijke >113-506019 obbiep@zeelandnet.nl 'HE OLD FIRM Blues/Folk jitaar, gitaar, drums. )e band die in begin 1995 vorm :reeg, heeft haar naam ontleent aan le oudste voetbalwedstrijd ter wereld: Glasgow Rangers tegen Glasgow Zeitic. The Old Firm bestaat uit twee chotten en een nederlander, waarvan Ie laatste ook bekend is als voormalig Irummer van The Emmeroyts: Peter ran Liere. Het drietal heeft gedurende iet zomerseizoen een reputatie opge- jouwd op de zeeuwse stranden en in ie kroegen. Maar ook in de winter veten ze met hun 'unplugged' reper- :oire van meer dan honderd num mers, waarin ook eigen nummers niet ontbreken, een ongedwongen "strandfeestkamp- vuursfeertje" te maken. Boekingen en informatie: Peter van Liere Bree 41 4331 EB Middelburg 0118-633661 THE OLD FIRM OVER THE EDGE Power Metal Zang/gitaar, achter.zang/gitaar, achter.zang/bas, achter.zang/drums. Over The Edge is een Power Metal band uit Goes, opgericht in 1991In 1992 is de eerste demo "Hellhound" opgenomen, deze werd gevolgd door "Angel of Lust" [1993], en "Mind- view" [1993]. Vooral de laatste tape bleek een schot in de roos, en was tot in Portugal te horen in metal-pro- gramma's. Ook 'live' is Over The Edge grensverleggend, gezien hun lange gang langs bars, festivals en jon- gerensozen. Ondanks een aantal bezettingswisselingen is 12 Popinfoboek Zeeland 1997 Over The Edge nog steeds; beuken, zingen [iets anders dan rochelen], veel eigen werk maar ook keiharde covers en geen zoutzakkerij op het podium! Boekingen en informatie: René Meester Perzikstraat 19 4462 EE Goes 0113 - 215941 PARALYSIS Power Metal Zang, gitaar, gitaar, bas, drums. Twee maanden na de oprichting in '87 werd de eerste demo opgenomen, getiteld 'In state of shock'. Deze zorg de voor de eerste optredens en gaf de band een regionale status. In de zomer van '88 werd de tweede demo 'Trivial round of life' opgenomen welke over de hele wereld goede reac ties kreeg en daarom ook buiten verwachting verkocht. De eerste CD van Paralysis'kwam uit in de zomer van 1990 en kreeg de naam 'Arctic sleep'. '94 was het jaar dat 'Visions', de tweede CD uitkwam. Deze CD was een goede mogelijkheid om interna tionaal meer bekendheid te krijgen. Maart van dit jaar kwam de derde GD uit welke de titel 'Wonderland' mee kreeg. In de loop der tijd heeft Paralysis ook meer dan 150 optre dens in binnen en buitenland gedaan, waarbij keer op keer bewezen wordt dat wat op CD staat, live zonder problemen wordt geevenaard. Boekingen en informatie: Paralysis Postbus 226 4560 AE Hulst 0114-319481 fax 0114-316727 X; PARALYSIS P HANTAG ARROW Metal Zang, gitaar, bas, drums. Collision, zo zou de band uit Middel burg zo'n 2,5 jaar geleden moeten hebben geheten maar helaas... Een band met die naam was er al. Dus dan maar verdeï spelen onder de naam Phantagarrow. Buiten een goede naam ook een enorm goede band die van veel markten thuis is met een reper toire bestaande uit covers van Rainbow, Black Crows, Black Sabbath en Psychotic Waltz. Naast covers spe len ze ook eigen 13

Popinfoboek | 1997 | | pagina 7