muziekhandel Popinfoboek Zeeland 1997 tel.; 0118 813097l^^Hange noordstraat 16 - middelburg 14 Popinfoboek Zeeland 1997 werk waarin de invloeden van de eer dergenoemde bands naar voren komt. Zelf beschrijven ze hun muziek als 'een afwisselend verrassend geheel met Metal als basis'. Boekingen en informatie: Remi Lissenburg Vlasmarkt 33 4331 PD Middelburg 0118-643140 PLAN BEE Rock Zang/percussie, gitaar, bas, toetsen, drums. Plan Bee is een eigentijdse rockband geformeerd rond zanger/songwriter Rudy Lockefeir, winnaar van de soundmixshow '88 [als Rick Ashley]. De overige bandleden hebben hun sporen ook inmiddels verdiend. Met hun vorige band "Gringo" toerden zij door het hele land, stonden in het voorprogramma van Bart Peeters and the Radio's, waren op de radio te horen bij NCRV's Paperclip en zelfs door Radio Johannesburg klonk Gringo over de ether. Wat goed is komt snel en in minder dan een jaar tijd zijn de nummers geschreven voor Plan Bee's eerste CD "Masterplan", welke dit najaar zal verschijnen.Een voorproefje van hoe de CD zal gaan klinken is te horen op de demo "Preview", met daarop vier nummers die ook op de CD te horen zullen zijn. Deze demo kreeg in 1996 de Zeeuwse Popprijs in de categorie "beste demo" Boekingen en informatie: Ruud Sprong Postbus 8 4380 AA Vlissingen 0118-472497 RODI DEAN Rythm SC Blues Zang/gitaar, zang/gitaar, bas, ham mond/piano, drums. In januari 1990 zag Rodi Dean het licht als beginnend southern rock band. Door de jaren heen is het ge luid van Rodi Dean steeds meer een zuivere blues-klank gaan krijgen. Alweer drie jaar heeft de band een vaste bezetting wat een vuig swingen de rythmSCblues band tot gevolg heeft, klaar om er op los te boogieen. Rodi Dean op het podium betekent: energiek uitgevoerde covers van o.a. Muddy Waters, Howling Wolf en Elmore James en niet te vergeten pakkende eigen nummers. Rodi Dean op CD betekentde sterk gepro duceerde shortplay CD "Rodi Dean" met daarop zes nummers, drie covers en drie eigen nummers. Een groep als Rodi Dean is natuurlijk ook niet weg te denken bij evenementen als Bluesroutes, bikersevenementen zoals die in Breda, Goes en Lommei. 15 VAN^AMME

Popinfoboek | 1997 | | pagina 8