L L V/ A O MEDEDELING No.2 NAJAAR 1957 OOST Z. V L. is de wintertijd voor ons zelf een knutseltijd en menig een wil zich wellicht bezighouden met het maken van nestkasten voor het komende broedseizoen. Een handleiding, zowel voor wintervoedering als voor het maken van nestkasten iaa kosteloos te verkrijgen bij de penningmeester. Het bestuur bestaat (nog steeds voorlopig) uit de volgende herens Voorzitters F.K.Haak, Axelsestraat 100, Zaamslag.Tel. 01153-390 (b.g.g. 380). Vice-voorzitters H. J.M.G-oossens, Kanaalkade 99, Axel. 3el.Q1155-780o Secretaris; G.Sponselee, Zuid dijk 18, Boschkapelle. Penningmeester; Em*Schelfhout, Kerkstraat 13? Hengst dijk. Tel.8. G-iro 326862. Reeds lang bestond het voornemen weer een mededelin— genblaadj e te doen verschijnen. Allerlei omstandigheden hebben^dit tot nu toe verhinderd; niet in het minst het feit dat al het werk door de bestuursleden moet gebeuren in vrije tijd. En IJ weet: er moet meestal veel meer werk worden verzet dan oppervlakkig lijkt. Wij willen in Tt kort enkele dingen memoreren die se dert de oprichting (Juni 1956) passeerden. Op 12 Eebr1957 werd een propaganda—avond belegd in Hulst. Deze had o.m.tot resultaat dat we verschillende nieuwe leden mochten inschrijven. Het doel van onze wacht werd er uiteengezet, terwijl wij door de activiteit van dhr. A.Koster, leeraar Techn. School aldaar, in de gelegenheid waren enkele prachtige natuurfilms te ver tonen. Burgemeester Lockefeer van Hulst wekte de aan wezigen op ons werk te steunen en het bestuur om met dit sympathieke werk voort te gaan. Onder auspiciën van de Vogelwacht werden in die tijd onder leiding van dezelfde heer Koster door de school jeugd een 40-tal nestkastjes opgehangen aan bomen op de wallen te Hulst. De resultaten waren dit eerste jaar zo gunstig (een verslag hierover zal in een volgend mededelingenblad volgen) dat nog een groter aantal zal worden opgehangen. Op 22 Maart 1957 mochten wij te Terneuzen de "woorden

de Steltkluut | 1957 | | pagina 1