De Eindelijk elkaar weer eens zien om te vieren! Jub n Het is een feest voor zowel de leden als de inwoners van ons werkgebied én onze relaties. 10:30-18:00 15:30 BEW.EX Natuur! Twee jaar lang was het moeilijk om met elkaar activiteiten te organiseren. Vanwege de beperkingen stelden we zelfs de viering van ons 65-jarig jubileum een jaartje uit. Daarom kijken we nu des te meer uit naar een dag waarbij we op een feestelijke locatie de banden kunnen versterken, onder elkaar én met onze omgeving. Allen van harte welkom op het natuurfestival dat we op zaterdag 17 september organiseren bij Boerderij Ondersteboven, Westdijk 1 in Ossenisse en in de omliggende polder. Met de geplande natuuractiviteiten voor jong en oud willen wij het enthousiasme voor natuurbescherming in de omgeving overdragen en de schijnwerper zetten op de belangrijkste zaken waar we ons mee bezighouden. 07:00 09:30 10:00 12:30-13:30 14:00 Het gevarieerde programma over de natuur in onze streek ziet er globaal zo uit: Vroege vogelactiviteit op de zeedijk (verrekijker mee). Koffie en taart bij Boerderij Ondersteboven. Hoe zijn de kreken in Oost-Zeeuws-Vlaanderen veranderd tussen 1975 en 2022? Presentatie Mare Buise. Natuurmarkt met o.a. kramen van ANV Groene Oogst, Velt; zonnetrein, zilte flora excursie, kinderspeurtocht, vogelkijkscherm en meer. Éérste drankje is voor ons, volgende voor u, wel contant geld meenemen. Gezamenlijke lunch (soep met brood). Lezing over de invloed van strekdammen op de lokale natuur, Wagen Universiteit. Voordracht Dirk Draulans, bioloog, journalist en schrijver. •p.. Met steun van het Prins Bernard Cultuurfonds Zeeland. ZBI Planbureau en Bibliotheek van Zeeland Bibliotheek ■Z van Zeeland Vergeet niet wat contant geld mee te nemen voor eventuele extra consumpties.

de Steltkluut | 2022 | | pagina 15