treft lijkt het me een aquarel. Cassiers heeft wel meer werk van Veere vervaar digd, ook vaak met personen in kleder dracht. Veel van deze werken zijn als litho verschenen. Henri Cassiers ontwierp onder andere ook affiches voor de Red Star Line. Het werk is te situeren rond 1905. Er zijn meer werken van Cassiers bekend uit die periode." Impersant: een balkonhek Kees Stevense uit Middelburg wil toch nog even aan ons kwijt dat het Van den Bran- dehuis aan de Lange Delft - waar het bal konhek uit 'Impersant' in De Wete van juli 2020 vandaan komt - wel degelijk eigen dom is geweest van jonkheer Willem Ver- sluijs. Hij kreeg het pand in bezit via zijn moeder, een dochter van Johan Pieter van den Brande. Waarvan akte. Impersant: een beugel aan een regenpijp De Impersant-foto van de oktober-Wete toont een beugel van de regenpijp van het pand Bellinkstraat 18 in Middelburg. Er waren meerdere inzendingen en sommige zaten er heel dicht bij, maar Kees Schout uit Middelburg schoot midden in de roos. De naam van het pand in de Bellinkstraat is De Reyger. Het is een van de weinige panden die tijdens de renovatie van de Bellinkstraat in 1973/'74 niet werden mee genomen. Het verkeerde al in een redelijk goede staat en eigenaar mevrouw Van der Slikke weigerde het te verkopen. Ze is er blijven wonen tot rond 1990. Daarna is het monumentale pand verschillende keren in andere handen overgegaan. In de loop der jaren heeft de huidige eigenaar het huis verder verfraaid, op verantwoorde wijze uiteraard, en met veel creativiteit. Toen er een nieuwe regenpijp moest komen, werd op internet een loodgietersbedrijf (buiten Zeeland) gevonden dat daarvoor speciale beugels kon fabriceren. Er zijn er toen vier of vijf gemaakt met de naam van het huis erop. Tot nog toe een unicum in de stad, naar onze mening.

de Wete | 2021 | | pagina 57