Agenda H<W Mededelingen H<W 56 Wij hadden gehoopt u in dit januarinummer weer iets positiefs te kunnen berichten over interessante lezingen in het nieuwe jaar, maar helaas kwam er in het afgelopen najaar een tweede coronagolf en daarmee gepaard gaande maatregelen en alle onze kerheid daaromheen, zodat wij - als be stuur en Activiteitencommissie - op voor hand hebben moeten besluiten ook de reeds geplande bijeenkomsten, respectie velijk in januari en maart 2021, af te gelas ten. Geen winterlezingen Maar wij blijven optimistisch en melden u, uiteraard onder voorbehoud, dat de (uitge stelde) jaarvergadering van 2020 én die van 2021 gepland staat op woensdag 14 april 2021. Het is de bedoeling dat dan ook de eveneens uitgestelde uitreiking van de HKW-Cultuurfondsprijs 2020 zal plaatsvin den. Hoe dit eventueel zal worden georgani seerd en op welke wijze, is op dit moment nog koffiedik kijken. In het aprilnummer hopen wij u hierover meer te kunnen melden. Intussen wensen wij u en de uwen weer het allerbeste. Blijf gezond en blijf actief! Bestuur en Activiteitencommissie Let op! Wikkel bij het restafval In tegenstelling tot een eerder berichtje hierover is gebleken dat de wikkel van bioplastic waarin De Wete wordt verpakt, toch niet bij het te composteren gft-afval mag. De industriële composteerinstallaties kunnen deze namelijk niet verwerken. De wikkel mag in geen geval bij het plastic (of pmd-)afval, maar moet gedeponeerd wor den in de grijze/zwarte bak, bij het restafval dus. Winnaars cadeaubon Elk kwartaal zouden we een Primerabon van 25,- verloten onder degenen die een nieuw HKW-lid hebben aangebracht of een lidmaatschap cadeau hebben gedaan. Door de coronaperikelen is dat er echter het afgelopen halfjaar bij ingeschoten. Van daar dat onze penningmeester, Rob Hu- brechsen, onlangs twee keer een naam heeft getrokken. De winnaar van het twee de kwartaal is A.H. van Nimwegen in Zou- telande en de gelukkige in het derde kwar taal is G.J. Gerestein in Middelburg. De bon is inmiddels opgestuurd. Hartelijk gefe liciteerd! Dus mensen: wilt u ook zo'n Primerabon? Geef dan een lid op óf een lidmaatschap cadeau. Wie weet staat uw naam hier een volgende keer vermeld. Andere koppen Het is u misschien al opgevallen: een aan-

de Wete | 2021 | | pagina 58