3 aan aan. d Km. gelukkig is er stabilisatie opgetreden, na ruim een decennium van gestage afname. Een van de uitdagingen voor de komende vijftig jaar wordt het aantrekken van jonge(- re) leden. Om dit te bereiken gaan we onder meer onze Facebook-pagina nieuw leven inblazen. Door gebrek aan menskracht kwam daar sinds 2018 de klad in. Mocht u ideeën hebben om nieuwe leden te werven: graag horen we die. Het zou een prachtig cadeau voor onze kring zijn om het jaar 2021 te kunnen afsluiten met een spectacu laire stijging van het ledental! En u weet het: onder de aanbrengers van een nieuw lid worden Primerabonnen verloot. In de afgelopen vijftig jaar is ons 'eiland' ongemerkt behoorlijk veranderd. Ik noem hier onder meer de dijkverzwaring, de ex pansie van Middelburg, de gemeentelijke herindeling, de aanleg van de N57, het ver lies van scheepswerf De Schelde voor Vlis- singen, de opkomst van het (over)toerisme en de verandering van het agrarisch bedrijf. Onze founding fathers uit 1971 zouden het Walcheren van 2021 bijna niet meer her kennen. Het vijftigjarig jubileum willen we uiteraard niet ongemerkt laten passeren, maar helaas is het op het moment van schrijven ondui delijk hoe lang de coronacrisis nog voort duurt en welke maatregelen en voorschrif ten er in 2021 nog zullen gelden. Wij kunnen in deze editie van De Wete dus nog geen 'activiteitenkalender' afdrukken, daar voor is het te vroeg. Maar let u op het april nummer. Daarin vindt u een bijlage met een kruiswoordpuzzel. Met deze jubileumpuzzel kunt u een mooie prijs winnen. En ik mag ook alvast verklappen dat u halverwege het jaar een mooi cadeau in uw brievenbus krijgt! Van harte hoop ik dat in de tweede helft van 2021 er weer meer mogelijk is; dan hangen we de slingers op, én de vlag uit! U hoort later van ons welke jubileumactiviteiten we dan in petto hebben. Tot het zover is: houd moed, zorg voor elkaar en blijf gezond! Namens het bestuur, Tiny Polderman, voorzitter In 1

de Wete | 2021 | | pagina 5