tv ■4 Is™ Ie - 12 V il de Fordfabrieken, die worden gebouwd nabij de Hembrug. De nie den be- 4 Den heer van Oost werd Te ’s-( machin De Heldnnggestichten „Tahtha Kumi” en het Magdalena- huis te Zetten bestonden resp. 75 en 50 jaar, terwijl tevens drie nieuwe gebouwen aan de inrichting werden toege voegd. Hierboven ziet men een dier gebouwen, „Pella” geheeten. Dr. A. W. van Renterghem, specialist voor zenuw- en zielsziekten, herdacht dezer dagen het feit, dat hij vóór zestig jaar promoveerde en vierde tevens zijn zeven en tachtigsten verjaardag. Hoe lang nog? Een triest tijdsbeeld uit de Amsterdamsche haven, waar talrijke schepen zijn opgelegd. Een foto van Op den Wageningschen berg werd voor het mooiste rijpaard werd een groot hippisch feest gehouden met concours hippique. Links: De prijs aan den heer K. v. d. Broek uitgereikt door mej. Th. Stokvis. Rechts: Een demonstratie van de rijdende artillerie. Het Jaagpad langs de Vliet van Rijswijk naar Delft wordt verbreed. Wanneer de nieuwe weg gereed is, zullen er ook auto's gebruik van mogen maken. De heer Van Zon, gemeenteambtenaar te Amsterdam, heeft in zijn vrijen tijd een motorboot van 9 meter lengt geconstrueerd en in 15 maanden gebouwd.Onze foto gee een beeld van de tewaterlating. Josephine Baker bracht verleden week zoek aan Zandvoort. Zij ontmoette er roemden componist Oscar Strauss, die gearmd met haar een „boulevardje maakte”. De C. W. van der Hoogt-prijs werd dit jaar door de Mij der Nederlandsche Letterkunde te Leiden toegekend aan den schrijver Johan Fabricius voor zijn boek „Comedianten trokken voorbij”. r In het Grand Theater te Amsterdam gaat sinds verleden week de nieuwe Rido-revue „Alles wordt weer goed' Op onze foto Matthieu van Eysden, Henriette Davids en Isidore Zwaaf, die er de hoofdrollen in vertolken.

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1932 | | pagina 12