1 v Jk ÏI Een kijkje op de drukke jaarlijksche St -Jansmarkt te Den Bosch. meester (met ambtsketen) toegesproken door wethouder Bunke. (links), mogelijk In den Haagschen Dierentuin is een zeldzame bloem te bewonderen: de aloë, die eens in de honderd jaar bloeit Aan de Handelshoogeschool te Rotterdam is tot doctor in de handels- wetenschappen gepromoveerd de bekende scheidsrechter van Moorsel. Dr. van Moorsel (tweede van rechts) met zijn paranymphen en den pedel. Ir. Jacq. Timmermans te Roermond vier de zijn 25-jarig jubileum als rijksvee- eeltconsulent in de provincie Limburg. Te Amsterdam gaf de brandweer vinding, een z.g. slangenbrug, die het mogelijk maakt het tram- en autoverkeer te doen doorgaan over uitgelegde slangen. Te Amsterdam worden internationale beiaardwedstrijden gehouden op het carillon van het koninklijk paleis op den Dam. - Jef Denyn, de bekende Mechelsche beiaardier links), en dr. J Caspane, voorzitter van de Nederlandsche Klokkenspel-vereenigine luisteren naar het eerste beiaard-concert, gegeven door den heer Joh W. Meyll De groote tentoonstelling' te Tilburg is geopend door minister Steen- berghe. De minister (links) is na de opening in een goede bui. Mr. C. J. baron van Tuyl van Serooskerken heeft afscheid genomen als burge meester van Zeist. In zijn laatste raadsvergadering wordt de scheidende burge- Op Frankendaal te Amsterdam werden voor de leerlingen van de hoogste klassen der lagere scholen massalessen gegeven, met de bedoeling de jeugd liefde voor de natuur bij te brengen. Tijdens een uitlegging van wethouder Vos over natuurschoon.

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1934 | | pagina 6