V M3 O X -3 inCETiir i Jf beursgebouw een groote grafische tentoonstelling gehouden. Links: Minister Steenberghe maakt, rondgang. Rechts: Een ouderwetsche papiermolen op de Grato. De Kon. Officiersschermbond hield te Breda zijn 28ste De Zesdagenrenners aan het trainen op de wielerbaan in het R.A.I.- gebouw. 5»«>» Op het Sparta-terrein te Rotterdam werd een wedstrijd gespeeld tus- schen het Nederlandsche A-elftal en een amateur-elftal van Centraal- Hongarije, welke wedstrijd door de onzen met 7—0 gewonnen werd. Een spannend moment voor het Hongaarsche doel. Tijdens den wedstrijd op degen voor de leden van den bond nastieklokaal van de Militaire Academie. Het beroemde Praagsche Koor, dat een tournee door ons land maakt, bij zijn aan komst aan het Staatsspoor Station te Den Haag. Op de zolders van de Muiderpoort, het prachtige oude poortgebouw aan het einde van de Plantage te Amsterdam, is dezer dagen een stamverblijf voor de voortrekkers van de Nederlandsche Padvindersingerichten officieel geopend. Wethouder Vos teekent als eerste zijn naam op de gastenrol. De affaire Oscar Chinn, een geschil tusschen Engeland en België, is beslecht door het Permanente Hof van Internationale Justitie in het Vredes paleis te Den Haag. Tijdens het pleidooi van den Engelschen verdediger. De bekende dichteres Helene Swarth vierde haar 75sten ver jaardag. wapenfeest. in hetgym- Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de federatie der werkgevers-organisaties in het boekdrukkersbedrijf wordt te Utrecht in het Jaar- 1 J -■-i—c-, t.-1- - 1 -r na de tentoonstelling geopend te hebben, een -Iw

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1934 | | pagina 14