IIM fe «SI ■k Ik uitgebreide Velpsche MKOLLANDSCKE Te Delft opende de oud-gouverneur van Suriname, Z.Exc. Staal, de Suriname- tentoonstelling. Een meisje in Suri- naamsch costuum biedt den heer Staal een stukje ananas aan. Aan mr. P. H. Loeff is eervol ont slag verleend als president van het gerechtshof te Den Bosch. Extérieur van het pas geopende, verbouwde en Ziekenhuis. Minister Slotemaker de Bruine heeft te Panheel in Limburg de eerste spade in den grond gestoken voor de werkzaamheden aan de Midden- Limburgsche bekenverbetering. Te Den Haag zijn in het huwelijk ge treden mejuffrouw Magdalena Speenhof, de dochter van Koos Speenhof, en Alexander Strachoff, ingenieur bij de Philips fabrieken. Het bruidspaar bij het verlaten der Russische kerk. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de federatie der werkgevers-organisaties in het boekdrukkersbedrijf werd tegelijk met de Grafische Tentoonstelling in Tivoli te Utrecht een congres gehouden. V.l.n.r.: mr. P. Borst, de heer Korthuis, voor zitter der federatie, en de heer R. A. Austen Leigh, voorzitter van het_internationaal bureau der Boekdrukkersvereeniging. Sprekende de tolk Kaminker. In de band- en veterfabriek aan den Bredaschen weg te Tilburg heefteen hevige brand gewoed,die 't grootste gedeelte van ’t perceel in de asch legde. De oude Bolkstoren, een der torens van de stadswallen van Arnhem, die geheel ingebouwd staat in een volksbuurt, zal gerestaureerd worden. Op den achter grond de toren van de Eusebiuskerk. De Noord-Zuid-Hollandsche Reddingmaatschappij heeft te IJmuiden een demonstratie gegeven van het uitbrengen van reddingbootenmet tractors. De Diemer brandweer gaf een demonstratie met een uitvinding van haar commandant, den heer Fakkeldij, n.l. een slangenbrug, die het mog’elijk maakt het verkeer door te laten gaan bij het blusschen van een brand. Een auto gaat onder de slangenbrug door.

Zeeland. Geïllustreerd Weekblad | 1934 | | pagina 15