Agenda Mededelingen van het bestuur Alle actuele informatie over lezingen en vergaderingen kunt u vinden op onze website: www.kzgw.nl/agenda. Wijziging openingstijden secretariaat Per 1 juni wijzigen de openingstijden op het secretariaat naar maandag 9.00-16.00 uur, dinsdag 9.00-14.00 uur en donderdag 9.00-12.00 uur. Het secretariaat is altijd per email bereikbaar op info@kzgw.nl, u kunt op de telefoon 0118-654347 een boodschap inspreken en u wordt dan tijdens openingsuren teruggebeld. Publicaties kunt u via de website of via email bestellen. Deze kunnen ook buiten openingstijden opgehaald worden bij de klantenservice van de ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland. Het Zeeuws Genootschap is ook op twitter en facebook te vinden. Op onze website vindt u de logo's om door te klikken. Jubileum In 2019 bestaat het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen 250 jaar. Zeeland kan daar met recht trots op zijn. Niet alleen omdat het Genootschap springlevend is en een grote reputatie geniet die tot ver over de provinciegrenzen reikt, maar ook omdat het de op één na oudste wetenschappelijke organisatie is in Nederland. Het jubileum in 2019 wordt daarom groots gevierd, niet alleen in de vestigingsplaats Middelburg en de stad van oprichting Vlissingen, maar ook in andere delen van Zeeland. Aan het eind van het jubileumjaar, zo luidt de doelstelling, moeten alle Zeeuwen het nodige hebben gemerkt van de festiviteiten, het genootschap zelf en van de bedrijven en de overheden die het allemaal mogelijk maakten. De provincie Zeeland heeft inmiddels toegezegd de festiviteiten te zullen ondersteunen. Wij zijn trots dat in het Comité van Aanbeveling 250 jaar Zeeuws Genootschap zitting hebben genomen: drs. J.M.M. Polman, Commissaris van de Koning, voorzitter dr. T. Brandenbarg, voorzitter Wetenschappelijke Raad Zeeland prof. dr. B. van den Brink, dean University College Roosevelt ir. A.P. de Buck, voorzitter College van Bestuur Hogeschool Zeeland W.M. (Jim) Goedhart, consultant, mede-oprichter van De Zeeuwse Connectie mevr. S. (Scarlett) Kwekkeboom-Janse, ondernemer, zakenvrouw van het jaar 2001 drs. R.J. van der Zwaag, voorzitter Vereniging van Zeeuwse Gemeenten Voor de laatste stand van zaken met betrekking tot ons jubileum verwijzen wij u naar de speciale pagina op onze website: https://kzgw.nl/kzgw/jubileum/

Zeeland | 2018 | | pagina 42