De auteurs in dit nummer aan te brengen, - maar ik ben toen ook zo vrij geweest om in het bericht over den steenen pot de woorden "zijnde de plaats waar het oude Reimerswaal heeft gelegen" door te schrappen, daar ik meende dat het zogenaamde "kerkhof" niet identisch is met Reimerswaal. Ten einde volledige zekerheid te verkrijgen, heb ik mij dezer dagen tot P. van der Endt cz, den vader, gewend die mij nevensgaand antwoord toezond, waaruit blijkt dat mijn vermoeden juist was, daar het zg. "kerkhof" ruim 3000 meter van Yerseke afligt, Reimerswaal daarentegen 8 a 9000 meter. Wat is deze briefkaart onduidelijk geschreven, niet zoo zeer wat de letters betreft, maar den zin, en, evenals in de oude handschriften ontbreekt alle interpunctie! .al J.G. de Man Drs. J.G.M. de Bruyn (1994) is kunsthistorica en als promovenda verbonden aan de Rijks universiteit Groningen, waarbij zij onderzoek verricht naar illustratiepraktijken in vijftiende- eeuwse manuscripten en drukken. Tevens is zij conservator van de Zelandia Illustrata, de historisch-topografische atlas van het Zeeuws Genootschap. M. Gossije (1952) is literair vertaler Engels en Frans en sinds enkele jaren conservator Historische Voorwerpen bij het Zeeuws Genootschap. Zij is voor het Genootschap ook redacteur bij de KZGW Collectie Online. A.J.L. Feldbrugge BA (1953) was na haar opleiding aan Kunstacademie Minerva te Groningen docent Ruimtelijke Beeldende Vorming aan de Rijks Pedagogische Academie in Middelburg en de HZ in Vlissingen. Vervolgens werkte zij als organisator van culturele activiteiten in de Drvkkery, Middelburg. In 2015 behaalde zij haar bachelor Archeologie aan de Universiteit te Gent. Sinds 2014 is zij conservator van de archeologische collectie van het Zeeuws Genootschap en onderzoekt zij ook de archeologische collectie van Erfgoed Zeeland. Drs. Veronica Frenks (1956), afgestudeerd in Romaanse talen en culturen, is onderzoeker (maritieme) geschiedenis en publicist. Zij is conservator voor het Genootschap van de Zelandia Illustrata en directeur van het Museum Veere. M. van der Harst (1972) is sinds 1990 actief als vrijwilliger bij de Archeologische dienst Hoorn en vanaf 2014 vrijwilliger voor Archeologie West-Friesland. Specialisatie loden penningen en meer specifiek graanloodjes. Dr. J.P. Zwemer (1960) is freelance historicus, corrector van teksten en dichter. Bij de Zeeuwse Dialectvereniging verscheen eind 2020 van zijn hand 'Maar' meid en knecht in het Deltagebied. Met de monoloog 'Buuten'. Jan Zwemer werkt momenteel aan een biografie van Groedenaar Pieter Oosterling (1945-2018), uitvinder van o.a. de melkrobot. www.janzwemerschrijft.nl 't Is vol van schatten hier

Zeeland | 2020 | | pagina 33