n mm Sfs De tennisbaan. In één van de toiletgebouwen. door het eigen terrein uiteindelijk op 27 ha kon worden gebracht. Door een overeen komst met de Domeinen kan de gasten in totaal zelfs zo'n 40 ha worden aangeboden en dat behelst dan ook het aangrenzende duin- en strandgebied. We kunnen dus heel wat mensen onderbrengen." Jan met de fiets. „Op het terrein is ongeveer 10 ha be schikbaar voor 500 stacaravans, die allen voorzien zijn van gas, water en eventueel telefoon. Op zo'n 12 ha kunnen 800 „mo biele eenheden", dus rijdend en beweegbaar materieel, terecht. En dat loopt van luxe mobile homes en tandemasters tot Jan-met- de-fiets en z'n tentje achterop. Ongeveer 200 van deze plaatsen zijn vast, dus op jaar- of seizoenbasis en de overige plaatsen zijn voor een beperkt verblijf of korte stop." Kortekaas vult aan: „Dat betekent wel, dat wij hier in het hoogseizoen een 4500 mensen tegelijk over de vloer hebben, plus nog eens een x-aantal bezoekers, dat hier overigens gratis een dagje bij onze gasten komt vertoeven. Een heel bedrijf dat overigens volledig is ingericht op een groot en veelsoortig publiek. Je treft er natuurlijk de gebruikelijke voorzieningen aan, zoals wasserette met drooginstallatie, een centrale kookplaats, was- en douche gelegenheden, de supermarkt met kadoboe- tiek, het restaurant, telefooncellen en een heus hondentoilet, om maar eens iets te noemen." Maar ook in de vorm van technische dienstverlening heeft „De Roompot" veel te bieden. Om te beginnen is er een caravan centrum voor verhuur, maar ook in- en verkoop van tour-, sta- en vouwcaravans en een werkplaats voor reparaties en onder houd van deze voertuigen, een eigen ben zinestation, een autowasplaats, een gasde- pot. Een duikcentrum met accessoires ten behoeve van de duiksport en overige water sportartikelen en tevens een eigen perslucht station en een hengelsportshop. Het complex omvat verder behalve het restaurant een taveerne, verschillende bars en een jeugdcafé, maar ook een amuse mentshal en een filmzaal, waar enkele malen per week voor kinderen en volwassenen teken- en speelfilms worden gedraaid. Dan het zwembad, dat al ter sprake gekomen is, een bowlingbaan, een tennisbaan, mini golf en een speeltuin die plm. 1,5 ha groot is. Tenslotte heeft de camping ook een apo theek en een dokterskamer, waar in het seizoen zeven dagen in de week spreekuur wordt gehouden door de plaatselijke arts. AU weather camping. Van Koeveringe: „Wij beroepen ons er graag op, dat wij een weer-of-geen-weer camping hebben. Wat de weersgesteldheid ook is, bij ons valt altijd iets te beleven en hoeft niemand zich ooit te vervelen. Bij goede weersomstandigheden vindt iedereen De midgetgolfbaan.

Zeeland Magazine / Veerse Meer Gids | 1980 | | pagina 7