XCVI. 2. De Plaatselijke Besturen, uit te noodigenom zich dien overeenkomstig te gedragen en de bedoelde keuren en verordeningen mitsdien bij afschrift bloo- telijk tot informatie en niet ter goedkeuring in te zenden, mitsgaders om bij Publicatie derzelve niet te vermelden dat dezelve door Gedeputeerde Staten zijn goedgekeurddaar zoodanige goedkeuring niet •wordt vereischtnoch door deze Vergadering wordt verleend wordende het nogtans aan de Stedelijke Besturen vrij gelaten om, indien dezelve verlangen, alvorens de vastgestelde keuren ter executie te leg gen zich te verzekeren dat daartegen bij Gede puteerde Staten geene bedenkingen bestaan en alzoo de eventuele schorsing of de noodzakelijkheid tot wijzinging van reeds ter executie gelegde verorde ningen voor te komen bij de toezending van het afschrift derzelve, kennis te geven dat daaraan provisioneel geen gevolg is gegeven, in welk geval door deze Vergadering aan het betrokken Stedelijk Bestuur nader zal worden medegedeeld of tegen dezelve al of niet cenigo bedenking bestaatterwijl de Besturen ten platten Lande alvorens de vast gestelde keuren ter executie te leggen liet berigt van Gedeputeerde Staten van den ontvangst van het afschrift zullen behoorcn in te wachten. En zal deze, door insertie in het Provinciaal blad, gebragt worden ter kennis van do Districts Commissa rissen tot informatie, en van Burgemeesters en Wet houders der Sleden en Burgemeesters en Wethouders of Assessoren der Gemeenten ten platten Lande in de Provincie Zeeland, tot informatie en narigt. Middelburgden 3 Augustus 3832. Gedeputeerde Staten voornoemd VAN VREDENBUBCH. Ter ordonnantie van dezelve, VAN DEK HE1M.

Zeeuwsche Volks-Almanak / Nehalennia | 1843 | | pagina 108